Вінниччина очікує сотню медичних автомобілів від уряду

Вінниччина очікує сотню медичних автомобілів від уряду

Нашу область внесли до урядової програми

Вінницьку область включено до урядової програми покращення роботи екстреної медичної допомоги. Про це повідомив голова обласної державної адміністрації Валерій Коровій на нараді 18 лютого.  За його словами, в рамках програми регіон може розраховувати на закупівлю близько 100 нових автомобілів.(Повідомляє інформаційна Вінниччина)

– Відповідно до листа Міністерства охорони здоров’я України Вінниччину включили до програми, спрямованої на покращення роботи екстреної медичної допомоги. Зокрема щодо закупівлі майже 100 нових автомобілів. Враховуючи потребу для області у 180 автомобілів, – це кардинально може змінити ситуацію, - зазначив Коровій.

Голова додав, що придбання спецавтівок можливе за умови співфінансування з обласного бюджету.

Сьогодні у Козятині Сьогодні у Козятині
Допомога: що козятинчани просили мера міста у квітні? Допомога: що козятинчани просили мера міста у квітні?
Пені за несплачені донарахування з газу не буде Пені за несплачені донарахування з газу не буде Кір: про статистику захворювань у козятинських школах Кір: про статистику захворювань у козятинських школах У Махнівці створять культурно-туристичний центр Тимка Падури У Махнівці створять культурно-туристичний центр Тимка Падури Козятинщина сьогодні: рибалки, привідкритий люк, «підбите» колесо Козятинщина сьогодні: рибалки, привідкритий люк, «підбите» колесо
Коментарі (1)
  • RIA-Козятин

    Підписуйтесь на канал у інстаграмі ria_kazatin_ria https://www.instagram.com/ria_kazatin_ria/
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні

Новини Козятина за сьогодні

keyboard_arrow_up