«Вінницягаз» брали гроші за заміну лічильника у козятинчан

«Вінницягаз» брали гроші за заміну лічильника у козятинчан
  • Вінницягаз» отримали більше 7 мільйонів гривень штрафу. Газовики спробували оскаржити рішення.
  • Чи вдасться не платити за заміну лічильників людям?
     

В грудні 2018 року з колективною заявою на «Вінницягаз» звернулись мешканці села Красне Козятинського району. Люди скаржились на дії газовиків при повірці та заміні газових лічильників. Споживачі змушені були сплачувати за повірку та встановлення нових лічильників власні гроші. Головним управлінням Держпродспоживслужби у Вінницькій області провели перевірку та склали акт.

—  27 березня 2019 року ГУ Держпродспоживслужби у Вінницькій області винесено постанову № 02 "Про накладення стягнень, передбачених статтею 23 Закону України "Про захист прав споживачів", якою до ПАТ "Вінницягаз" застосовано штраф у розмірі 7,650 мільйонів гривень за порушення умов договору між споживачем і виконавцем про виконання роботи, надання послуги, — зазначають у відомстві.

Спочатку "Вінницягаз" оскаржило постанову та Держпродспоживслужба подала апеляційну скаргу.

— На даний час постанова ГУ Держпродспоживслужби у Вінницькій області від 27 березня 2019 року № 02 "Про накладення стягнень, передбачених статтею 23 Закону України "Про захист прав споживачів" знаходиться на примусовому виконанні у Староміському ВДВС міста Вінниця ГТЮ у Вінницькій області, — повідомляють службовці.

Що варто знати про заміну лічильника, дивіться у відео:


 

Слідкуйте за новинами Козятина у Facebook, Telegram та Instagram.

Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Козятина за сьогодні
keyboard_arrow_up