Висадка каштанів під питанням

Майже тиждень по всій Україні триває благодійна акція ”Посади дерево миру.” Яку започаткували владика Михайло — голова Комітету з питань екології Сеноду Єпіскопів Української греко-католицької церкви, та владика Агапіт— Архиєпископ Вижгородської Української провославної церкви Київського патріархату.

У нашому місті також почали висаджувати дерева. Тільки це не пов’язано з всеукраїнською акцією. Як відомо з сайту міської ради, в місті проводиться озеленення. Озеленення - добра справа, тільки не потрібно повторювати помилки попередників. І садити, як кажуть, одне на другому. Каштани, які висаджують на вулиці 8 Гвардійській та Небесної Сотні, рослини світлолюбиві. Відстань між деревами повинна бути не меншою ніж 4 метри. Робити висновки, як  приживуться  дерева, ще рано. Та, пам’ятаючи про озеленення минулого року, потрібно підходити відповідально в цьому році.

І ще один факт, за який маємо сказати. Каштан — дерево красиве і підходить як до паркової зони, так і для алеї. Тільки останнім часом на каштани нападають шкідники, перетворюючи зелене листя дерев на коричневе. Можливо, каштани краще було б замінити на такі породи дерев, як дрібнолистна липа, клен чи горобина?  

 

Слідкуйте за новинами Козятина у Facebook, TelegramInstagram та Viber.

Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Козятина за сьогодні
keyboard_arrow_up