Вишукані французькі сири виготовляє наш земляк

Вишукані французькі сири виготовляє наш земляк

Власна справа. Віталій Жуковський єдиний на весь Козятинський район займається розведенням елітних кіз. З молока він робить твердий сир. «Це ж наш «козятинський камамбер», - каже чоловік і запевняє, що він нічим не гірший за відомі французькі сири

Козина ферма Віталія Жуковського розташована неподалік від Сестринівки, біля станції Планове. Тут є ліс, поле, чисте повітря  – сама природа сприяє тому, аби рогаті мали достатньо корисної поживи. В кожної кози за вухом вчіплений дзвоник. Вони вільно ходять. Віталій проходить лісом не один кілометр, аби випасти тварин. 

– Це важка і дуже затратна праця – утримання козиної ферми. Сіно подорожчало, пальне також, і знайти робітників влітку на заготівлю кормів теж не просто, люди не звикли важко працювати, – зітхаючи, каже Віталій. – Проте залишити їх не можу, і вважаю слід прививати культуру споживання натуральних продуктів. Того самого козиного молока і козячих сирів.

Від смакування молоком – до власної справи

Віталій Жуковський вперше спробував козине молоко в столиці. Придбав його на одному з ринків. 

Авторизуйтесь, щоб читати статтю безкоштовно

Друже! Ви читаєте преміум-статтю на сайті "РІА-Козятин". Це екслюзивна стаття нашого журналіста, якої немає в жодному іншому виданні. Ми витратили багато часу та зусиль для її написання.

Колись в майбутньому ми введемо платну підписку для читання преміум-статей. Але зараз і в найближчому майбутньому ви можете читати безкоштовно всі статті після авторизації. Авторизація дасть можливість нам з вами бути ближчими та краще знати наших читачів.

redactor

Наталія Піскуничева,
Головний редактор Kazatin.com

Новини за сьогодні
Новини Козятина за сьогодні
keyboard_arrow_up