Вітаємо з ПЕРЕМОГОЮ команду Козятинського МВПУ залізничного транспорту!

Вітаємо з ПЕРЕМОГОЮ команду Козятинського МВПУ залізничного транспорту!

У Вінниці завершились фінальні змагання з баскетболу 3х3 серед учнів закладів професійної (професійно-технічної) освіти

У ВПУ сфери послуг 7 лютого завершились фінальні змагання з баскетболу 3х3 (юнаки) за програмою обласної Спартакіади учнів закладів професійної (професійно-технічної) освіти в яких взяло участь 17 команд.
За підсумками змагань перемогу здобули: Козятинське МВПУ залізничного транспорту – І місце, ВПУ сфери послуг м. Вінниці – ІІ місце, ВПУ Львівського державного університету безпеки життєдіяльності – ІІІ місце.
Головний суддя змагань, суддя національної категорії Сергій Дусь та інструктор-методист обласного відділення Олександр Балака нагородили переможців Грамотами обласного відділення.

1
0
0
0
Популярне у Козятині Популярне у Козятині
Релігія є предметом поклоніння, бідніх щоб не вбивати багатших Релігія є предметом поклоніння, бідніх щоб не вбивати багатших
Спорт на честь  30-річчя виводу військ з Афганістану Спорт на честь 30-річчя виводу військ з Афганістану Митецьке юнацство Козятина. Замовкне  молодь-зникне нація,за що ж ми воюємо ? Митецьке юнацство Козятина. Замовкне молодь-зникне нація,за що ж ми воюємо ? У Вінниці планують придбати 128 світлофорів за півтора мільйони, а в Козятині не має жодного У Вінниці планують придбати 128 світлофорів за півтора мільйони, а в Козятині не має жодного «Муніципальна няня»: деталі, умови та розмір виплат «Муніципальна няня»: деталі, умови та розмір виплат
Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні

Новини Козятина за сьогодні

Не пропускай новини — долучайся до нас на Facebook
keyboard_arrow_up