Вітали козятинських учнів-переможців предметних конкурсів

Вітали козятинських учнів-переможців предметних конкурсів

Сьогодні, 8 червня, у приміщенні міської ради відбулося традиційне нагородження обдарованої учнівської молоді Козятинської міської ТГ.

Учнів-переможців предметних конкурсів привітали з успіхами в навчанні 


- Всі присутні переможці – це справжнє майбутнє Козятинської громади, інтелектуальна еліта України, - наголосила у своєму вітальному слові Тетяна Єрмолаєва

Тож цього року вразили своїми успіхами 23 учні, які показали високі результати та отримали призові місця:

Перша школа:

  • Лукашук Кароліна, учениця 7 класу, переможниця ІІІ етап ХІ Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені (ІІ місце) та ІV етап ХІ Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені (ІІ місце).
  • Лесик Юрій, учень 7 класу, переможець ІІІ етап Всеукраїнського конкурсу учнівської творчості (ІІ місце).
  • Коваленко Анна, учениця 10 класу, призерка Малої академії наук, секція «Біологія людини» (ІІ місце).

Друга школа:

  • Ковбій Інна, учениця 10 класу, переможниця Обласного правничого конкурсу «Я знаю свої права» (ІІІ місце).

Ліцей-школа:

  • Маринчук Єлизавета, учениця 5 класу, переможниця Всеукраїнського конкурсу дослідницько-експериментальних робіт з природознавства «Юний дослідник» (ІІІ місце).
  • Нікітюк Анастасія, учениця ІІІ курсу математичного профілю, переможниця ІІІ етапу Всеукраїнського конкурсу учнівської творчості. Номінація «Література» (ІІ місце).
  • Ржепецька Анастасія, учениця ІІІ курсу філологічного профілю, переможниця ІІІ етап Всеукраїнського конкурсу учнівської творчості. Номінація «Література» (ІІІ місце).
  • Оліярська Анна, учениця ІІ курсу, переможниця Всеукраїнської краєзнавчої акції учнівської молоді «Українська революція: 100 років надії і боротьби» (І місце).
  • Маленівський Максим, учениця ІІІ курсу математичного профілю, призер Малої академії наук, секція «Історія України» (ІІІ місце) та секція мікро- і макроекономіки (ІІІ місце).
  • Головащенко Ілля, учень ІІ курсу, призер Малої академії наук, секція географії та ландшафтознавства (ІІІ місце) та секція експериментальної фізики (ІІ місце).
  • Пастух Анна, учениця ІІІ курсу філологічного профілю, призерка Малої академії наук секція «Історія України» (ІІІ місце).
  • Шміль Дмитро, учень ІІІ курсу математичного профілю, призер Малої академії наук, секція охорона довкілля та раціональне природокористування (ІІІ місце).
  • Мельник Сніжана, учениця ІІІ курсу природничого профілю, призерка Малої академії наук, секція охорона довкілля та раціональне природокористування (ІІ місце).
  • Качура Анна, учениця І курсу математичного профілю, призерка Малої академії наук, секція англійська мова (ІІІ місце).

П"ята школа

  • Кардаш Ангеліна, учениця 11 класу, переможниця ІІІ етапу ХІ Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені (ІІІ місце).
  • Пасічко Софія, учениця 9 класу, переможниця ІІІ етапу Всеукраїнської конференції-олімпіади з геометричної творчості ім. В. Ясінського (ІІ місце).
  • Луценко Кирило, учень 11 класу, переможець ІІІ етапу Всеукраїнської олімпіади з математики (ІІІ місце).

Шоста школа

  • Єріховська Ульяна, учениця 8 класу, переможниця Обласного етапу захисту учнівських науково-дослідницьких проєктів «Молодь-обирає здоров’я» (ІІ місце).
  • Кордишівська середня загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Козятинської міської ради Вінницької області:
  • Левицька Маргарита, учениця 4 класу, переможниця Всеукраїнського юнацького фестивалю «В об’єктиві натураліста-2021» (ІІ місце).
  • Нижиловська Богдана, учениця 11 класу, переможниця ІІ Обласного Відкритого регіонального фестивалю творчості педагогів та учнівської молоді «Палітра авторського слова» (І місце).

Школа-дитячий садок-гімназія

  • Васалатій Антон, учень 9 класу, переможець Всеукраїнського усного математичного рахунку «Паранглініме» 2021 (І місце), Міжнародного усного математичного рахунку «Паранглініме, 2021» (ІІ місце) та Всеукраїнського юнацького фестивалю «В об’єктиві натураліста-2021». Номінація «Кращий відеоролик» Terra Incognita (ІІ місце).
  • Панчук Софія, учениця 9 класу, переможниця Обласного конкурсу учнівської молоді, присвячений 35-ій річниці Чорнобильської катастрофи (І місце).

Пиковецький загальноосвітній навчально-виховний комплекс

  • Кондратюк Денис, учень 5 класу, переможець Всеукраїнського конкурсу дослідницько-експерементальних робіт з природознавства "Юний дослідник" (ІІ місце).

 

Слідкуйте за новинами Козятина у Facebook, Telegram та Instagram.

Коментарі (1)
  • Artur Edu

    А чим нагородили? Дешевим зефіром на столі та хімічним Садочком? Чи видали бумажки "дипломи", якими можна підтертися?
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Козятина за сьогодні
Дивитись ще keyboard_arrow_right
keyboard_arrow_up