Вітер пообривав електродроти: на Вінниччині ще залишаються знеструмленими чотири повітряні лінії

Вітер пообривав електродроти: на Вінниччині ще залишаються знеструмленими чотири повітряні лінії
  • Через негоду (штормовий вітер, сніг з дощем) та пошкодження у мережах операторів систем розподілу є значні знеструмлення споживачів у 12 областях України, в тому числі і у Вінницькій.
  • За повідомлення Вінницяобленерго станом на ранок 29 березня енергетики усунули понад 90 % пошкоджень повітряних ліній, що виникли внаслідок вчорашньої негоди.

Ситуація зі світлом на Вінниччині

— До аварійно-відновлювальних робіт було залучено 9 бригад та майже 20 одиниць спеціальної техніки. Попри сильний поривчатий вітер, дощ зі снігом нашим працівникам вдалося відновити розподіл електроенергії. На 10.00 годину залишаються знеструмленими чотири повітряні лінії, три з яких – частково. Над відновленням пошкоджених ліній енергетики продовжують працювати. До кінця поточної доби планується підключити знеструмлені ліні до електропостачання, — повідомляє «Вінницяобленерго».

Разом з енергетики нагадують:

  • переглянути інформацію про аварійні відключення та дізнатися очікуваний час відновлення електричної енергії завжди можна на нашому сайті за посиланням -– https://www.voe.com.ua/disconnection/emergency
  • повідомити про відсутність електроенергії - подати заявку чи звернення в онлайн-режимі - https://www.voe.com.ua/onlayn-zvernennya
  • зробити самостійно заявку про відсутність електроенергії - Viber http://vb.voe.com.ua

 

Опитування

У вас були проблеми через негоду з електроенергією?

Електромережі пошкодженні  у 12 областях

За повідомлянням , через негоду (штормовий вітер, сніг з дощем) та пошкодження у мережах операторів систем розподілу є значні знеструмлення споживачів у 12 областях України: Житомирській, Вінницькій, Хмельницькій, Чернівецькій, Київській, Чернігівській, Черкаській, Миколаївській, Одеській, Кіровоградській, Дніпропетровській та Сумській.

Ремонтні бригади обленерго працюють над усуненням пошкодження та відновленням електропостачання.

Споживання підвищилось через похолодання.

Генерація: Виробництва електроенергії достатньо для покриття споживання. Зростання споживання покривається переважно за рахунок збільшення виробництва електроенергії на атомних електростанціях, а також іншими видами генерації. При цьому в енергосистемі зберігається достатній резерв потужності. Імпорт електроенергії на несуттєвому рівні.

Обмеження: Через пошкодження ключових високовольтних підстанцій, які були завдані агресором протягом останніх шести місяців, надійність живлення споживачів більшості регіонів України значно знижена.

— У Житомирській області через зростання споживання та значні пошкодження мереж, внаслідок неодноразових атак росіян, збільшується обсяг обмеження споживання. Також через зростання споживання можливі мережеві обмеження у Київській області та Києві. В інших регіонах обмежень у мережах «Укренерго», які б призводили до необхідності обмеження споживання, немає, — зазначають у відомстві

Нагадаємо:

Читайте також:

Моніторили стан питної води та радіаційного фону у Вінницькій області. Результати

У четвер, 30 березня для автотранспорту закриють залізничний переїзд на Титусівку

 

Слідкуйте за новинами Козятина у Telegram.

Коментарі

keyboard_arrow_up