Військові нагадали, що в країні війна

Ми запитали гостей міста, що бажають військові та підприємці козятинчанам?

Військові нагадали, що в країні війна

Гвардійці 8 полку оперативного призначення ВЧ 3028 Національної гвардії України, який базується в місті Калинівці, відвідали Козятин. Приїхали військові на броньованому автомобілі КрАЗ "Спартан", який викликав неабияку цікавість дітей і дорослих. Гвардійці дозволяли малечі робити на військовій машині все, чого душа бажає. Юні козятинчани обліпили КрАЗ з усіх боків, забралися в  середину, стрибали на даху, сиділи на капоті.

Біля броньовика військові встановили агітаційний плакат служби в Національній гвардії. Начальник групи по роботі з особовим складом підполковник Сергій Крижанівський спілкувався з козятинчанами, розповідав про службу в Нацгвардії та відповідав на запитання. Козятинчани активно цікавилися у Сергія Васильовича про особливості діяльності 8 полку оперативного призначення і Національної гвардії в цілому. Деякі висловлювали намір у майбутньому приєднатися до лав нацгвардійців.

Гвардійці Роман і Сергій фотографувалися зі всіма бажаючими на фоні “Спартана”, показували вміст персональних аптечок, виносили "силові прийоми" від дітей, які випробовували міцність їх бронежилетів.

Несподіваним гостем військових став єнот. Його господиня ходила зі своїм вихованцем по площі й дозволяла бажаючим гладити незвичайну тваринку. Підійшла жінка і до гвардійців. Хлопці дозволили кумедній істоті сидіти у них на плечах та годували єнота смаколиками.

Через газету “RIA-Козятин” гвардійці побажали Козятину процвітання, щоб відкривалися нові підприємства, покращувалась інфраструктура, а містянам — гарного настрою, мудрості, наснаги, впевненості в своїх силах і, головне, мирного неба! А також запросили козятинчан у гості до себе в частину.

— Приїжджайте до нас на екскурсію! — усміхнено каже гвардієць Назар, який весь цей час фотографував події на площі. — Ми покажемо та розповімо багато цікавого!

Військові нагадали своєю присутністю всім, хто розважався на центральній площі, що йде війна і треба думати про захист України. І, як варіант, пропонували йти на контрактну службу до Національної гвардії.

Всі фото і відео дивіться в статті Нацгвардійці в Козятині прорекламували військову службу

Що бажають військові та підприємці козятинчанам?

Сергій Васильович (45), підполковник:

— Щоб відкривалися нові підприємства, створювалися робочі місця. І головне — миру!

 

Назар (20), солдат:

— Процвітання, покращення інфраструктури міста, миру.

 

Роман (21), солдат:

— Мудрості, наснаги, впевненості в своїх силах. І мирного неба!

 

Сергій (25), старший солдат:

— Гарного настрою, миру, всього найкращого!

 

Тарас (31), підприємець, клуб “КАіСА” (Вінниця):

— Здоров’я, гарного настрою, радості.

 

Володимир (33), засновник “Дорожній контроль” (Вінниця):

— Миру, радості, успіхів і щастя!

 

Коментарі
09:52 Запит «Гітлер» народивсь 20 квітня або Ленін 22 квітня 09:43 Новини Агро-ліс Козятина - покращать естетичний вид накриття криниці 19:57 На Рівненщині Птича Дубенського . Московський патріархат не дають відспівувати загиблого українського бійця. 18:44 Вірмен у світі 10 мільйонів , з яких третина у Вірменії. Діаспора в Росії, Франції, Ірані, США, Канаді, Україні, Грузії 18:33 Тело сбросили в реку: под Киевом похоронили 28-летнего волонтера Дмитрия Гончаренко, расстрелянного боевиками "ЛНР" 12:27 На ПРБ з’явилися сміттєві баки 12:22 Нова емблема “Моноліта” 12:10 11 медалей привезли інваспортівці 12:02 Методи боротьби зі стресом, які доступні кожному 11:54 Безпринциповість Пристосуванці не проявляють зараз гуманності до Савченко 06:25 Як зліпили зупинку біля училища. фото відео 11:46 Сьогодні - день Ревучої води. Чому потрібно слідкувати за "сваркою" в небі? 11:37 “Громадянська позиція” готова до виборів, хоча ресурси обмежені

Наш співрозмовник — пані Марія Хітрова. Їй 27 років. Із них дитинство (10 років) провела в Козятині.

У середу, 11 квітня, на вулиці Куликівського працівники Козятинської дирекції залізничних перевезень копали лунки під саджанці.

Не пропускай новини — долучайся до нас на Facebook
keyboard_arrow_up