Разом визначимо найбезглуздіше витрачання бюджетних коштів

Разом визначимо найбезглуздіше витрачання бюджетних коштів

Увага! Конкурс!

Мешканці власноруч створюють маленькі притулки для бездомних собак, самі роблять ремонти в під'їхдах, садять клумби біля багатоповерхівок, засипають ями на дорогах, ходять брудними темними вулицями... В цей час влада ніяк не реагує на збільшення в місті бродячих тварин, ставить в чергу ремонти, нехтує благоустроєм в Козятині — мотивуючи відсутністю коштів у бюджеті.

Газета “RIA-Козятин” розпочинає аналіз витрат міськрадою, з ціллю визначити найбезглуздіше витрачання десятків і сотень тисяч гривень платників податків.

В голову не вкладається, коли вдарили морози і в школах, дошкільних закладах, терцентрі мерзли, міський голова поїхав відпочивати в Буковель. А після приїзду його соратники розмістили в соцмережі допис: “Дмитрович повернувся і відразу потепліло”. Месія, не інакше повернувся? З паливом також є над чим задуматись. Цей пункт також потребує розслідування.

Прошу бажаючих приєднуватися до аналізу. Пишіть в коментарях, дзвоніть на "гарячу лінію". З вашою допомогою в результаті поставимо пам'ятник міськраді за безглузде мартнотратство. 

 

Слідкуйте за новинами Козятина у Facebook, TelegramInstagram та Viber.

Коментарі (2)
  • RIA-Козятин

    Відтепер підписатися на наш канал простіше!!! Просто скануй візитку і переходь на наш канал.
    #інстаграм-візитка#теперімимодерні#козятин#активнопрацюємодлявас###
    https://www.instagram.com/p/BtB3XSSHGQp/...

  • RIA-Козятин

    Підписуйтесь на канал у інстаграмі ria_kazatin_ria https://www.instagram.com/ria_kazatin_ria/

Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Козятина за сьогодні
keyboard_arrow_up