Разом визначимо найбезглуздіше витрачання бюджетних коштів

Разом визначимо найбезглуздіше витрачання бюджетних коштів

Увага! Конкурс!

Мешканці власноруч створюють маленькі притулки для бездомних собак, самі роблять ремонти в під'їхдах, садять клумби біля багатоповерхівок, засипають ями на дорогах, ходять брудними темними вулицями... В цей час влада ніяк не реагує на збільшення в місті бродячих тварин, ставить в чергу ремонти, нехтує благоустроєм в Козятині — мотивуючи відсутністю коштів у бюджеті.

Газета “RIA-Козятин” розпочинає аналіз витрат міськрадою, з ціллю визначити найбезглуздіше витрачання десятків і сотень тисяч гривень платників податків.

В голову не вкладається, коли вдарили морози і в школах, дошкільних закладах, терцентрі мерзли, міський голова поїхав відпочивати в Буковель. А після приїзду його соратники розмістили в соцмережі допис: “Дмитрович повернувся і відразу потепліло”. Месія, не інакше повернувся? З паливом також є над чим задуматись. Цей пункт також потребує розслідування.

Прошу бажаючих приєднуватися до аналізу. Пишіть в коментарях, дзвоніть на "гарячу лінію". З вашою допомогою в результаті поставимо пам'ятник міськраді за безглузде мартнотратство. 

 

0
0
0
0
Популярне у Козятині Популярне у Козятині
Релігія є предметом поклоніння, бідніх щоб не вбивати багатших Релігія є предметом поклоніння, бідніх щоб не вбивати багатших
Спорт на честь 30-річчя виводу військ з Афганістану Спорт на честь 30-річчя виводу військ з Афганістану Митецьке юнацство Козятина. Замовкне молодь-зникне нація,за що ж ми воюємо ? Митецьке юнацство Козятина. Замовкне молодь-зникне нація,за що ж ми воюємо ? У Вінниці планують придбати 128 світлофорів за півтора мільйони, а в Козятині не має жодного У Вінниці планують придбати 128 світлофорів за півтора мільйони, а в Козятині не має жодного «Муніципальна няня»: деталі, умови та розмір виплат «Муніципальна няня»: деталі, умови та розмір виплат
Коментарі (2)
 • RIA-Козятин

  Відтепер підписатися на наш канал простіше!!! Просто скануй візитку і переходь на наш канал.
  #інстаграм-візитка#теперімимодерні#козятин#активнопрацюємодлявас###
  https://www.instagram.com/p/BtB3XSSHGQp/...
 • RIA-Козятин

  Підписуйтесь на канал у інстаграмі ria_kazatin_ria https://www.instagram.com/ria_kazatin_ria/
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні

Новини Козятина за сьогодні

Не пропускай новини — долучайся до нас на Facebook
keyboard_arrow_up