Внесли зміни щодо допомоги при народженні дитини

Внесли зміни щодо допомоги при народженні дитини
  • Кабінет Міністрів України вніс зміни до постанови, які стосуються реалізації проєкту з монетизації одноразової натуральної допомоги «Пакунок малюка». Що тепер отримуватимуть породіллі?
     

Грошова компенсація вартості «Пакунку малюка» у разі його неотримання видаватиметься родинам діти, яких народилися з 24 жовтня 2020 року до 1 липня 2021 року. Про це у фейсбук пише Вінницька міська рада.

— Грошова компенсація призначається в разі неотримання протягом 30 днів з дня народження дитини одноразової натуральної допомоги «Пакунок малюка» з незалежних від отримувача причин (зокрема, народження дитини до 37-го повного тижня вагітності (154-259 діб), народження дитини за кордоном, обсервація, карантин, самоізоляція, відсутність «пакунка малюка» в закладі охорони здоров’я, структурному підрозділі з питань соціального захисту населення, — пояснила директорка департаменту соціальної політики Валентина Войткова. — Грошова компенсація призначається, якщо звернення за нею надійшло не пізніше ніж через 12 місяців з дня народження дитини.
З 1 липня 2021 року батьки можуть також отримати компенсацію за бажанням.

Як отримати виплату?

Для отримання зазначеної виплати варто звертатись до структурних підрозділів з питань соціального захисту населення у Прозорий офіс.

  — В період продовження карантинних заходів прийом документів здійснюється тільки на умовах попереднього запису, — зазначають у міськраді. — Для отримання талону попереднього запису необхідно звернутися до управління соціального захисту населення (Правобережне) – Прозорий офіс на Вишеньці (пр. Космонавтів,30), телефон для довідок 50-90-45, 50-83-88 або управління соціального захисту населення (Лівобережне) на Замості (вул. Замостянська,7), телефон для довідок 50-86-77, 50-86-70.  
 

Слідкуйте за новинами Козятина у Facebook, TelegramInstagram та Viber.

Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Козятина за сьогодні
keyboard_arrow_up