Кусають в парку, на ПРБ і в Залізничному: ми перевірили, де в Козятині нападають собаки

Кусають в парку, на ПРБ і в Залізничному: ми перевірили, де в Козятині нападають собаки
  • Проблема. Кожного тижня ми об’їжджаємо наше місто в пошуках цікавих фото. Цього тижня нам зателефонували у редакцію і повідомили, що  біля міського парку безпритульний собака покусав підлітка. Тож наша розповідь про небезпечні місця, де собаки стали господарями

Почали ми свою прогулянку, коли на годиннику було 3.20. Від вулиці Пилипа Орлика нічого особливого, одинокий гавкіт доносився десь з району альтанки. Коли наблизились до парку вулицею Склярова, то звіти через паркан на дорогу вистрибнули п’ятеро невеликих та на рідкість агресивних песиків. Журналіст зіскочив з велосипеда.  Собаки також зупинилися та продовжували гавкати, реагуючи на будь-який рух. Та, на щастя, в парку пролунали голоси молодих людей. Почувши мову тих, кого, скоріш за все, вони охороняли, чотирилапі неквапливим канікросом подалися до них. 

Після такої зустрічі з, на вигляд милими тваринами, вирішили, що нічної прогулянки для нас досить і продовжили її ранком того ж дня.

Авторизуйтесь, щоб читати статтю безкоштовно

Друже! Ви читаєте преміум-статтю на сайті "РІА-Козятин". Це екслюзивна стаття нашого журналіста, якої немає в жодному іншому виданні. Ми витратили багато часу та зусиль для її написання.

Колись в майбутньому ми введемо платну підписку для читання преміум-статей. Але зараз і в найближчому майбутньому ви можете читати безкоштовно всі статті після авторизації. Авторизація дасть можливість нам з вами бути ближчими та краще знати наших читачів.

redactor

Наталія Піскуничева,
Головний редактор Kazatin.com

Новини за сьогодні
Новини Козятина за сьогодні
keyboard_arrow_up