Воєнний стан, це все ще не війна

Воєнний стан, це все ще не війна

Що змінилося для мирного населення, на око в місті не помітно. Якщо армія, поліція, СБУ діють в штатному режимі і виглядають, як добре мобілізована сила, то мирне населення: “чули про дзвін, але не відомо, звідки він”. Маючи власний досвід служби в Карабаху, від просвіти ОУН Козятина рекомендуємо наступне

Прислухатись до “ревунів”, яких в Козятині в достатній кількості (7 штук). Почув, що реве, вмикай телевізор, радіо, мобільний телефон. Саме звідти отримаєте інформацію, що хапати, куди бігти чи сидіти вдома.

Потрібно розуміти, що охороною населення від враження і організацією захисту займається МНС. Але їх кількість мізерна на всю територію району. З військкомату повідомили, що сьогодні було начитано головам сільських рад, старостам і активістам, депутатам, що робити. Потурбуйте їх та розпитайте. Інформацію отримуєте у тих, кому довіряєте, за умови, що ті люди мають можливість отримувати правдиву інформацію. Не панікуйте. Навіщо панікувати, коли смерті не уникнути. Це не допоможе. Але самоорганізованістю можливо смерть відстрочити, як свідчать люди з досвідом на десятки років.

У зонах, де військовий стан, на ноги поставлено всю поліцію, частково армію, які перевіряють автомобілі на євробляхах. Автомобілі затримують та вилучають. У приватних бесідах з поліцейськими стало відомо, що їм дано установка, щоб жоден автомобіль не проскочив за межі області і тим більше жодного — на сільських дорогах. Є всі підстави вважати, що з проблемним автотранспортом краще не виїжджати.

 

Коментарі (1)
  • RIA-Козятин

    Новини Козятищини на нашому Телеграм-каналі: https://telegram.me/RIA_kazatin_bot
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Козятина за сьогодні
keyboard_arrow_up