Вокзал підвищує імідж міста

Уперше в історії нашого міста видано буклет під назвою «Путівник пасажира. Історія залізничного вокзалу Козятин».

Вокзал підвищує імідж міста

Варто відвідати

Різдво у Львові

Ініціатива такої події належить начальнику виробничого підрозділу вокзал станції Козятин Анатолію Чабану. Підтримала гарну ідею філія «Пасажирська компанія ПАТ «Українська залізниця».

Буклет складається з 10 сторінок. У ньому розповідається про історію та сьогодення вокзалу станції Козятин. Його оформлено в твердій обкладинці на папері гарної якості, з кольоровими ілюстраціями. Видання покликаное надати пасажирам та гостям міста цікаву, змістовну  інформацію про унікальний пам’ятник архітектури 19-го сторіччя, яким є вокзал Козятина. Крім того, в ньому представлено широкий спектр послуг, якими можна скористатися на вокзалі.

Придбати буклет можна в платному залі, кімнатах відпочинку та довідковому бюро.

Як розповів газеті Анатолій Іванович, в найближчій перспективі – розміщення ілюстрованих інформаційних стендів в приміщенні вокзалу Козятин, де також буде висвітлено історію його створення, цікаві факти та події різних часів, пов’язані з пам’ятником архітектури.

Подібні ініціативи є свідченням того, що завдяки небайдужим професіоналам своєї справи, таким як Анатолій Чабан відбувається популяризація історії Козятинщини, підвищується імідж міста в цілому. Беручи в руки буклет, розумієш, що його можна буде із задоволенням  подарувати родичам, знайомим, гостям рідного міста.

 

Коментарі (1)
  • Анонім

    Гарна справа але треба іти ще далі. Чому би громаді Козятина не використовувати  вокзал для публічних подій: збори, виставки та ін. Подібний досвід уже є у Жмеринці, варто перейняти.

270 переможців всеукраїнських олімпіад та конкурсу Малої академії наук отримали стипендію Президента України. Серед стипендіатів...

Дослідження героїчних та трагічних подій Другої світової війни у житті родини фронтовика Філіпа Красовського  

На початку місяця в Хмельницькому політична партія “Громадянська позиція” проводила зустріч партійних осередків Вінницької...

Стилізоване приміщення клубу у Глухівцях вражає своєю помпезністю як зовні, так і всередині

Не пропускай новини — долучайся до нас на Facebook
keyboard_arrow_up