Волейболісти Козятинського району пробилися до фінальної стадії

Волейболісти Козятинського району пробилися до фінальної стадії

В неділю 24 лютого в місті Погрибище проходив третій тур з волейболу серед колективів аматорської ліги ВТО ВФСТ “Колос”.

Крім господарів змагань, волейболістів Погрибищанського району, в турнірі взяли участь гості з Козятинського та Тульчинського районів.

Вдало на цих змаганнях виступили наші земляки. Вони спочатку перемогли спортсменів Тульчинського району з рахунком по партіях 2:1. А господарів змагань розгромили в усіх трьох сетах. Ці дві перемоги наших волейболістів у груповому турнірі  вивели команду Козятинського району на перше місце!

Тепер наші майстри м’яча і сітки змагатимуться на фінальній стадії, яка пройде 17 березня в місті Крижополі. Крім господарів змагань і спортсменів нашого краю, у фіналі чотирьох аматорської ліги “Колос” візьмуть участь волейболісти Томашпільського та Тульчинського районів.

 

0
0
0
0
Сьогодні у Козятині Сьогодні у Козятині
Учні училища змагалися в Таллінні Учні училища змагалися в Таллінні
Приєднуйся до студентів ІТ-академії Приєднуйся до студентів ІТ-академії «Тримаємо віск гарячим!» «Тримаємо віск гарячим!» Сьогодні, 20 квітня, в Козятині без опадів Сьогодні, 20 квітня, в Козятині без опадів Нелегали у районі: на Козятинщині затримали  незаконних мігрантів Нелегали у районі: на Козятинщині затримали незаконних мігрантів
Коментарі
Найчастіше Найчастіше
keyboard_arrow_up