Волейболісти Козятинської ДЮСШ — Чемпіони Вінницької області!

• Минулими вихідними, 22 та 23 травня на базі Вінницького коледжу (НУХТу) пройшов офіційний чемпіонат Вінницької області з волейболу серед юнаків 2006 — 2007 року.народження.
  • В змаганнях взяло участь 6 команд — це команди Жмеринки, Бершаді, Гнівані, Гайсина, Ямполя та Козятина

На турнірах таких представницьких змаганнях, як обласна першість чи кубок області, як правило беруть участь близько 10 і більше команд. Та мабуть карантин з короновірусом не дав змоги деяким школам волейболу взяти участь у таких престижних змаганнях. Шість команд були розбиті на 2-і групи по 3 команди в кожній. Волею жереба нашим землякам випало грати з командами Гнівані та Бершаді. Обидві зустрічі завершились з однаковим рахунком 2:0 на користь команди Козятина. Іншу групу склали команди Жмеринки, Ямполя та Гайсина

На правах беззаперечного лідера групи наші гравці отримали право визначити переможця чемпіонату з командою, яка зайняла перше місце у другій групі. Суперником козятинських волейболістів у великому фіналі стали майстри м’яча і сітки команди Жмеринки. Фінальна гра була окрасою всього турніру. Як зазначила наставник наших хлопців Лариса Сивобородько гра була, справді чемпіонською. Першу партію ми програли, але налаштувавшись і отримали важку перемогу в другій та третій партії. Ми стали щасливими переможцями чемпіонату. Десять " золотих " медалей поповнить скарбничку козятинщини.

На жаль, з поважних причин, не взяли участь у змаганнях наші друзі — волейболісти міста Бару. Впевнена, що ця команда обов’язково втрутилась би в трійку лідерів написала на своїй сторінці у фейсбук наставник дитячої ліги команди «Вінниччина» та тренер КДЮСШ Лариса Сивобородько.Тож трійка призерів чемпіонату має такий вигляд

І місце і золоті медалі у КДЮСШ. Срібні нагороди у волейболістів ДЮСШ Жмеринки. Третіми призерами стала команда ОДЮСШ Бершадь у них бронзові нагороди

Переможці і призери чемпіонату отримали призи у вигляді грамот та медалей за зайняте в турнірі місце. Окремими відзнаками директорат змагань городив Арсена Юхимчука. Він став переможцем у номінації «кращий зв’язуючий гравець», а Віктор Шевчук отримав приз, як «кращого різностороннього»