Володарі суперкубка Козятинський «Моноліт» та «Факел» з Липовця зіграли 2:2

• На день Незалежності в нашому місті з самого ранку проходили святкові заходи. Основна їх частина відбувалася на центральній площі міста. О16 годині святкову естафету прийняв футбол.
  • На стадіоні “Локомотив” відбулася футбольна зустріч між “Монолітом”та “Факелом з Липовця. Цим матчем обидві команди розпочали  новий футбольний сезон в вищій лізі обласної першості

Перед грою монолітовцям вручили бронзові нагороди

В суботу 24 серпня на стадіоні “Локомотив” грали в футбол. До володарів суперкубка 2019 футболістів Козятинського “Моноліта” приїхав  гранд обласного футболу команда “Факел” з Липовця. Команда “Факел” чемпіон області 2016 року срібний призер, володар кубка і суперкубка області 2017 року. В 2018 році команда Липовця спробувала свої сили в чемпіонаті України серед аматорів. В цьому році вони повернулися в вищу лігу обласної першості.

Перед початком гри футболістів “Моноліта” привітали з бронзовими нагородами минулорічної першості і вручили їм  кубок за третє місце. Потім команди привітали одні-одних з чесною грою і гра розпочалася

В першій атаці гостей небезпечно прорвався до воріт господарів Матус Санді. Забити гол в ворота “Моноліта” вінгеру липовчан не дозволив  вдалий вихід з воріт Артема Барибана. Тринадцятка “Факела поцілив у воротаря “Моноліта” Та за декілька хвилин темношкірий Санді першим відгукнувся на прострільну передачу партнера і відкрив рахунок в матчі. В середині першої половини зустрічі позиційною помилкою захисту “Моноліта” .скористався Владислав Васалаті. Після його удару рахунок на табло став 0:2. З таким рахунком команди пішли на перерву.

Козятинчани зрівняли рахунок і могли вийти вперед

На початку другого тайму монолітовці здобули право на штрафний удар. Виконав його Олександр Боровик. Посланий ним м’яч з стандартного положення описав дугу і пірнув за комірець стражу воріт “Факела” Гол на стільки сподобався  фанатам “Моноліта”, що вони пробачили команді дві прикрих помилки в захисті власних воріт. Окрилені успіхом господарі поля кинулися зрівнювати рахунок і таки досягли свого. В одній з атак воротар гостей скоріше всього чекав від господарів поля прострільної передачі, а монолітовець пробив в ближній кут воріт. Відчайдушний стрибок голкіпера “Факела” виявився запізнілим і на табло стадіону вболівальники побачили дві двійки. Розгубленістю гравців “Факела” могли скористатися футболісти “Моноліта”. Тільки важко виграти два матчі підряд на вольових якостях. В суперкубку козятинська команда створила чудо. Створити два чуда козятинській команді забракло свіжості. Гості швидко прийшли в себе і знов заволоділи ініціативою. Тільки перевагу в контролі м’яча  липовчанам не вдалося забезпечити в рахунку. Під завісу матчу рахунок в зустрічі міг стати 2:3 так і 3:2. Бойова нічия підтверджує футбольне правило. Фаворит зустрічі грає так як дозволяє йому грати суперник