Їх доля сформована в словах: “Не скиглити, а жити...”

Їх доля сформована в словах: “Не скиглити, а жити...”

Володимр Демченко з дружиною Мальвіною  безкорисно  жертвують

Володимр Демченко з дружиною Мальвіною передали на волонтерський центр газети “RIA-Козятин” візок. Їх доля сформована в словах: “Не скиглити. Жити. Отримувати і жертвувати”.

Жертовність — це моральна установка, що припускає граничну безкорисливість по відношенню до іншого, включаючи готовність до реального відступу від власних інтересів на користь людей.   

Подружжя доручило нам передати конкретній особі трансформер візок для обмежених самостійно рухатись. Це може бути для людини похилого віку, батькам солдат-ветеранів АТО або іншим особам, що в цьому потребують допомоги. Звертайтесь в редакцію на телефон “гарячої лінії” 068 308 01 25. При пересилці по пошті, приймаюча сторона оплачує доставку.

Сьогодні у Козятині Сьогодні у Козятині
На Козятинщині під завалами знайшли тіло жінки На Козятинщині під завалами знайшли тіло жінки
У «Водокачці» виявили кишкові палички. Де ще в Козятині заборонено купатися? У «Водокачці» виявили кишкові палички. Де ще в Козятині заборонено купатися? У Козятині змагались з пляжного волейболу У Козятині змагались з пляжного волейболу Козятинчан просять оновити дані в реєстрі територіальної громади Козятинчан просять оновити дані в реєстрі територіальної громади Козятинські дачники хочуть нового керівника Козятинські дачники хочуть нового керівника
Коментарі (5)
 • Влад Лісовий

 • Світлана

  Похвальне рішення пана Володимира,героя кількох випусків передачі "Стосується кожного",де вони з Мальвіною скиглили і жалілись на тяжкі життеві умови( хата розвалюха),матеріальні нестатки,нерозуміння їхніх мам ,коли дана пара захотіла народити дитину.

  Влад Лісовий reply Світлана

  Каже що три візка в помешканні це вже занадто

  Влад Лісовий reply Влад Лісовий

  Можливо хтось купить то гроші передамо сімейній парі Демченків
 • RIA-Козятин

  Новини Козятищини на нашому Телеграм-каналі: https://telegram.me/RIA_kazatin_bot
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні

Новини Козятина за сьогодні

keyboard_arrow_up