Вони називають себе меценатами, будівничими держави, а по факту — бариги

Вони називають себе меценатами, будівничими держави, а по факту — бариги

Слободянюк і Юрчишин переступили через інваліда першої групи

 

(Скорочено, тільки факти)

Даю можливість оглянути декіль фото. Відносяться вони і стосуються п’яти осіб. Персонажі не видумані.

 

Епізод 1

Олександр Філін, якому ще далеко до 30-років, живе у селі Вовчинець, що на Козятинщині. Пожиттєво він інвалід першої групи. Позбавлений можливості самостійно рухатись. Постійно потребує сторонньої допомоги. Не одружений. Коли я прибув до його помешкання, мене зустрів в інвалідському візку — комунікабельний, вибритий, вдягнений в охайний, чистий одяг молодий юнак. Оточений юрбою дітей, які явно доброзичливо ставляться до Саши. На моє питання, щоб він хотів повідати людям, розповів:

— По природі я рухливий, не лінивий хлопець. Так сталось що захворів хворобою, яка не притаманна Українцям. Я один з таким діагнозом на всю Україну. Держава по закону гарантує стовідсоткове державне медичне забезпечення. Але його немає. Є лише пенсія. Від злиднів та неможливості правильно лікуватись, я втратив можливість самостійно рухатись. Але я не здаюсь, борюсь за своє життя. Дуже вдячний журналістам Тетяні Лозінській та Владиславу Повху за надану матеріальну та людську допомогу.

На жаль, за зиму сім’я Філінів накопила борг в сумі 720 гривен за спожиту електронергію. Приїхали електрики та обрубали світло. Інвалід звернувся до голови Козятинської районної Ради Віктора Слободянюка.

— Мою маму з піною в роті персонально Слободянюк вигнав з кабінету. Заяву не прийняв. Гроші не виділив.То ж мені, інваліду, виходить, треба ще й боротись з чиновником, на якого кажуть Мафік. Як це реалізувати самостійно, я не знаю. Прошу житло не фотграфувати. Мені соромно оголяти свої побутові умови. Так, як у мене, гірше не буває. Я надіюсь на добрих людей. Вкрай важливо

перекрити будинок. Мені б пожертвували крокви та метал, я рачки власними руками перекрив би будинок з племінниками, що в мене на руках...

Епізод 2

Розповідати про Віктора Слободянюка та його особисті статки

я не стану. Але повідаю про його дії, як чиновника, що очолює районну раду. Дуже стисло і коротко. Я особисто допомагав Олександру Філіну скласти письмову заяву-звернення до нього з проханням надати одноразову безповоротну фінансову допомогу в сумі 740 гривен перед останньою сесією райради. Пан В. С. візуально ознайомившись, не прийняв по канцелярії, не зареєстрував. В наданні фінансової допомоги свавільно відмовив. Депутатів районної ради до відома не поставив. Іншим рішенням на тій же сесії утвердив фінансову одноразову безповоротну допомогу в сумі 50  тисяч

гривен друкованому виданню, що належить депутату ВР Юрчишину під логотипом “13 округ”. Видання комерційного характеру. Практично на кожній сторінці — портрети Слободянюка та нардепа Юрчишина.

 

 

Епізод 3

Скрізь Слободянюк та Юрчишин асоціюють себе з меценацтвом, турботою за людей, державними діячами, представниками аграрної партії України та блоку БПП.

Як це виглядає на практиці — читай перший та другий абзац.

Епізод 4

Зі слів Олександра Філіна, відгукгулася надати допомогу в сумі 740 гривен депутат обласної ради Ірина Колесник. За що їй вдячні родина Філіних.

Епізод 5

Також мати Сашка Тетяна щиро дякує заступнику голови Козятинської райдержадміністрації Прохорову, який власним коштом допоміг родині, придбавши взуття для інваліда.

 

 

Епізод 5

Просимо вказану інформацію розповсюдити серед громади, з метою знайти милосердну фінансово спроможну фірму, громадянина, діяча — щоб відремонтувати покрівлю будинку, де мешкає Сашко Філін .

0
0
0
0
Популярне у Козятині Популярне у Козятині
У вівторок зустріч з Миколою Катеринчуком! У вівторок зустріч з Миколою Катеринчуком!
Рейдерський напад на село Миколаївка Козятинського району Рейдерський напад на село Миколаївка Козятинського району Під прицілом фотокамери Під прицілом фотокамери Ветерани  Валентин Драмарецький  та його бойові товариші Ветерани Валентин Драмарецький та його бойові товариші У Вінниці рибалка провалився під лід У Вінниці рибалка провалився під лід
Коментарі (3)
  • Влад Лісовий

  • Анонім

    Дядя Прохор. спасибі тобі за той мізер який ти зробив для Олександра.
  • козятинець

    Історія з приват банком свідчить про одне.Порошенко дозволив своїй свиті грабувати і знищувати Українців як націю.
Найчастіше Найчастіше
Не пропускай новини — долучайся до нас на Facebook
keyboard_arrow_up