Вулиці, які є лише у Козятині

Вулиці, які є лише у Козятині
  • Більшість вулиць у різних містах і селах нашої країни називаються однаково — Привокзальна, Героїв Майдану чи Шевченка є скрізь.
  • Проте є такі, які притаманні лише певному населеному пункту.
  • Ми зробили для вас підбірку суто козятинських вулиць.

Більшість питомо козятинських вулиць названі на честь історичних постатей чи героїв війни не лише періоду СРСР, а й нашого часу. Одна з таких розташована у центрі Козятина. Це коротенький провулок біля Музичної школи, що веде до Великого базару.

До 2016 року це був провулок Колгоспний, названий так через те, що Великий базар, чи Центральний ринок колись називався «Колгоспним». Сьогодні цей провулок носить ім’я Вадима Наумова, сина України, що загинув на сході нашої держави в ході проведення антитерористичної операції.

Авторизуйтесь, щоб читати статтю безкоштовно

Друже! Ви читаєте преміум-статтю на сайті "РІА-Козятин". Це екслюзивна стаття нашого журналіста, якої немає в жодному іншому виданні. Ми витратили багато часу та зусиль для її написання.

Колись в майбутньому ми введемо платну підписку для читання преміум-статей. Але зараз і в найближчому майбутньому ви можете читати безкоштовно всі статті після авторизації. Авторизація дасть можливість нам з вами бути ближчими та краще знати наших читачів.

redactor

Наталія Піскуничева,
Головний редактор Kazatin.com

Новини за сьогодні
Новини Козятина за сьогодні
keyboard_arrow_up