Вулиця Рєпіна перетворилася на багнюку

Вулиця Рєпіна перетворилася на багнюку

Вулицю Рєпіна, що в селі Козятині, ремонтували тричі.

Спочатку декількома КамАЗами хотіли засипати всю вулицю. Побачивши, що на дорозі з’являються прогалини, через які виднілася стара дорога, досипали ще щебню. Потім на те каміння насипали гранвідсів. Подушка для відсипної дороги наче була достатньою. От тільки вкатали дорогу автівками. Каток був під час ремонту дороги, але основної своєї функції він не виконав.

Коли в жовтні минулого року пішли дощі, дорога набула статусу «до першого дощу», як кажуть у народі.

З таненням снігу вода на вулиці Рєпіна не встигає входити в грунт, утворюючи невеличкі калюжі. Цією дорогою ходять діти до школи № 9. Учням не дуже приємно сидіти на уроках в мокрому взутті. Тож благаємо сільських чиновників підлатати дорогу вчетверте.

Галина Касянівська

Сьогодні у Козятині Сьогодні у Козятині
Полонила музика: про святкування випускного вечору музшколи Полонила музика: про святкування випускного вечору музшколи
У номінації «Дитина року» переміг Валентин Діденко У номінації «Дитина року» переміг Валентин Діденко Потрійне ДТП в центрі Козятина: «обійнялись»три автівки Потрійне ДТП в центрі Козятина: «обійнялись»три автівки Краєзнавчі читання: «Нашу історичну спадщину ще треба відкрити» Краєзнавчі читання: «Нашу історичну спадщину ще треба відкрити» Козятин очима камерунця Франка: «Тут мій другий дім» Козятин очима камерунця Франка: «Тут мій другий дім»
Коментарі (1)
  • RIA-Козятин

    Підписуйтесь на канал у інстаграмі ria_kazatin_ria https://www.instagram.com/ria_kazatin_ria/
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні

Новини Козятина за сьогодні

keyboard_arrow_up