Вулиця Січових Стрільців сто років тому

Вулиця Січових Стрільців сто років тому
  • Тиждень тому ми писали про те, як виглядала вулиця Пилипа Орлика понад сто років тому.
  • Продовжуємо розвивати цю тему.
  • До вашої уваги вулиця Січових Стрільців дореволюційної епохи.

У мережі Інтернет є електронні копії фотокарток видавництва «Контрагентства Суворина О.С. і К». Про них ми вже згадували минулого тижня. Завдяки двом таким листівкам нам вдалося визначити, як понад століття тому виглядало перехрестя вулиць Пилипа Орлика та Стуса.

Сьогодні у нашому полі зору ще одна листівка. На ній напис дореволюційною російською «Ст. Козятин. № 2. Вигляд однієї з вулиць».

Самого лише напису замало, аби визначити точне місце, де зробили цю світлину. Можемо лише припустити, що це центр міста, а не околиця. Позаяк на світлині бачимо двоповерховий будинок та кілька вивісок. З відрами йдуть жінки. А трохи далі обабіч лівого краю вулиці їде бричка, запряжена конем.

Авторизуйтесь, щоб читати статтю безкоштовно

Друже! Ви читаєте преміум-статтю на сайті "РІА-Козятин". Це екслюзивна стаття нашого журналіста, якої немає в жодному іншому виданні. Ми витратили багато часу та зусиль для її написання.

Колись в майбутньому ми введемо платну підписку для читання преміум-статей. Але зараз і в найближчому майбутньому ви можете читати безкоштовно всі статті після авторизації. Авторизація дасть можливість нам з вами бути ближчими та краще знати наших читачів.

redactor

Наталія Піскуничева,
Головний редактор Kazatin.com

Новини за сьогодні
Новини Козятина за сьогодні
keyboard_arrow_up