Вулиця Винниченка дістала водіїв «своєю горбатістю»

Вулиця Винниченка дістала водіїв «своєю горбатістю»
Будівельник зі стажем каже, що криничку потрібно ставити аж за парканом ринку, а до нього дренажну решітку

У редакцію газети «RIA-Козятин» прийшов мотоцикліст зі стажем і від імені водіїв міста через засоби масової інформації звернувся до керівництва міста з проханням навести лад з нерівностями на вулиці Винниченка.

— Я кожен день проїжджаю вулицею Винниченка, – каже козятинчанин. – Гіршої ділянки дороги в Козятині, мабуть, немає. Від мосту до колишньої залізничної аптеки дорогу зробили, а від території ринку до перехрестя з вулицею Січових Стрільців горби та долини. Виходить, що там, де була дорога і так непоганою, її зробили ще кращою. Де були вибоїни - залишили без змін. 

Чоловік хвилюється, що далі буде ще гірше.

— Не за горами зима, а повноцінного водовідведення на тій ділянці дороги немає. Вода з калюж від проїзду транспорту буде розливатися і мерзнути. Коли на лід перетвориться вся вода, горби на дорозі стануть ще вищими, – продовжує водій. – Усі автотранспортники обурюються, що у влади на ділянку дороги довжиною менше, ніж 100 метрів, не доходять руки вже котрий рік

.

– Щодо водовідведення, так у нас влітку була розмова з начальником ЖКГ Євгеном Малащуком, – повідомили ми гостю редакції. Він планує для сходу води поставити ще одну криничку на декілька кілець. Малащук – один з небагатьох чиновників, який свої обіцянки, які дає нашій газеті, виконує. Можливо, з запізненням, але виконує.

— Я, як будівельник, можу підказати, де саме треба ставити ту криничку, – каже наш співрозмовник. – Я добре знаю ту територію, тому що я будував той ринок.Тільки водовідведення - справа хороша, але водіїв більше турбує дорога.

Читайте по темі:

Чому дорогу ремонтуватиме фірма, яку ліквідовують
 

 

Слідкуйте за новинами Козятина у Facebook, TelegramInstagram та Viber.

Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Козятина за сьогодні
keyboard_arrow_up