Вулицю Підгорбунського відремонтували знаком 1-12 «вибоїна»

Вулицю Підгорбунського відремонтували знаком 1-12 «вибоїна»

Про вулицю Підгорбунського написано багато і якби папір, на якій написані статті, був твердим, ним можна було б залатати ями. А якщо відкинути жарти, то це має вигляд «як з гуся вода». Ви пишіть, а папір все стерпить. От поставили на вулиці Підгорбунського попереджувальний знак 1-12 «дорожня вибоїна».

Попереджувальний знак – це хороша справа. Якщо в чиїйсь автівці пошкодиться колесо – того водія сміливо можна буде  в знак «носом ткнути»: «Не ображайся, шановний, тут знак стоїть, куди ж ти дивився?» 

А все так добре на Підгорбунського з весни починалося. У березні минулого року оголосили тендер, за яким мали на вулиці Підгорбунського провести капітальний ремонт. Мали проектну документацію на будівництво трубопроводу. Планували замінити тротуари і зробити велодоріжку. Навіть підрядника знайшли ПП «Інвестбуд»,  Приватного підприємця в особі Анни Погосян та фірму «Віндор». От тільки, судячи з сайту міської ради, тих трьох підрядників дискваліфікували в кінці травня та на початку червня. З тої пори доля Підгорбунського у невизначеності. Поки що тільки глибину тих канав поміряли і поставили попереджувальний знак.

Щоб з’ясувати, коли на вулиці Підгорбунського залатають вибоїну і відремонтують дорогу, ми звернулися в ЖКГ. Коментар з цього приводу дав начальник житлово-комунального господарства Євген Малащук.

— Вулицю Підгорбунського включено до реєстру ремонту доріг на 2020 рік. Як тільки розвесниться і підсохне дорога, на ній буде проведений поточний ремонт. При такій погоді ремонтувати дорогу недоцільно. Це гроші будуть викинуті на вітер. Дорожні служби поставили попереджувальний знак і це, враховуючи погодні умови на дорогах,  правильне рішення, – сказав Євген Малащук.

Нагадаємо:

 

Слідкуйте за новинами Козятина у Facebook, Telegram та Instagram.

Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Козятина за сьогодні
Дивитись ще keyboard_arrow_right
keyboard_arrow_up