Вулицю у Махаринцях хочуть назвати іменем Героя соціалістичної праці

Вулицю у Махаринцях хочуть назвати іменем Героя соціалістичної праці
Федір Кропива, голова Міської ради ветеранів
  • Рада ветеранів проситиме керівництво міста переназвати одну з вулиць у сусідніх Махаринцях на вулицю Йосипа Гурика.
  • Хто це такий, чому ветерани піднімають це питання і що про це кажуть у сільраді.

На засіданні Міської ради ветеранів, яке відбулося у четвер, 26 листопада, учасники організації прийняли ряд рішень. Одним з таких було звернутися до Козятинської міської ради з проханням перейменувати вулицю Центральну у Махаринцях. Ветерани проситимуть владу міста назвати цю вулицю іменем Йосипа Гурика.

— У нас є лист жителів, які просять це зробити, — зазначив під час засідання Федір Кропива, голова Міської ради ветеранів. — Ми повинні відреагувати на це і я вважаю, що це буде правильно. Людина — герой соціалістичної праці. В ті часи він підняв колгосп, тим більше, він заслужений ветеран війни і сьогодні за таку людину забути і навіть не пам’ятати?! Чому б не назвати одну із вулиць його ім’ям?

Якщо у вас виникло питання, чому ветерани будуть звертатися саме до Козятинської міської ради, а не до Махаринецької сільської, пояснимо. У результаті адміністративної реформи після виборів до складу нашої Козятинської громади увійшло кілька сіл, серед яких і Махаринці. Тому відтепер керувати приєднаними селами будуть вже не сільські ради, а наша міська рада.

Авторизуйтесь, щоб читати статтю безкоштовно

Друже! Ви читаєте преміум-статтю на сайті "РІА-Козятин". Це екслюзивна стаття нашого журналіста, якої немає в жодному іншому виданні. Ми витратили багато часу та зусиль для її написання.

Колись в майбутньому ми введемо платну підписку для читання преміум-статей. Але зараз і в найближчому майбутньому ви можете читати безкоштовно всі статті після авторизації. Авторизація дасть можливість нам з вами бути ближчими та краще знати наших читачів.

redactor

Наталія Піскуничева,
Головний редактор Kazatin.com

Новини за сьогодні
Новини Козятина за сьогодні
keyboard_arrow_up