Вже 1298: хворих на ковід козятинчан за цей тиждень вдвічі більше (Графік захворюваності)

Вже 1298: хворих на ковід козятинчан за цей тиждень вдвічі більше  (Графік захворюваності)

Вінницька область потрапила у лідери коронавірусного антирейтингу. Декілька днів поспіль Вінниччина залишається серед регіонів, де реєструють найбільшу кількість COVID-19 по Україні.

За даними офіційного телеграм-каналу Міністерства охорони здоров’я, у вівторок, 16 лютого, в області додалося 210 нових випадків, а у середу, 17 лютого, — аж 351. Це свідчить про загострення ситуації.

Невтішна картина і на Козятинщині. Ми досі на третьому місці за темпами поширення коронавірусу в області. За інформацією Вінницького обласного лабораторного центру, станом на 11 ранку середи, 17 лютого, на території чотирьох наших територіальних громад було зареєстровано 1298 хворих на COVID-19. За останні сім днів додалося 60 нових випадків. Це вдвічі більше, ніж минулого тижня.

За інформацією районної лікарні, станом на 10 годину 17 лютого в інфекційному відділенні ЦРЛ перебувало 22 пацієнти. Із них 12 осіб були з підтвердженим діагнозом COVID-19, десять — з підозрою на коронавірус. На кисневій терапії перебувало 10 осіб, двоє хворих були під’єднані до апаратів штучної вентиляції легень.

За тиждень одужало більше 30 козятинчан: дані коронавірусу 17 лютого
 

 

Слідкуйте за новинами Козятина у Facebook, Telegram та Instagram.

Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Козятина за сьогодні
keyboard_arrow_up