Як допомогають медикам у боротьбі з COVID-19

Як допомогають медикам у боротьбі з COVID-19
  • У Козятинському районі громадське об’єднання Ірини Колесник допомагає лікарям у боротьбі з корона вірусною інфекцією. До допомоги долучаються і підприємці
  • Про це мало не щодня звітують у ФБ

Спільними зусилями команді волонтерів вдалося роздати понад 2000 масок жителям Козятинського та Калинівського районів.

Також представникам первинної медико-санітарної допомоги Козятина, Махаринець, Сигналу, Кордишівки передали багаторазові комбінезони. Отримали засоби захисту і козятинська швидка допомога, міська та районна лікарні.

Днями разом з Олександром Крисковим передали захисні костюми лікарям Флоріанівки, Іванківець, с.Козятин, Титусівки, Сокільця

За благодійність і підтримку адміністрація козятинської ЦРЛ вдячна компанії SOKA Україна, та особисто Наталії Коростильовій.

До лікарні передали ультрафіолетові опромінювачі зі стійками, дозатори для миючих засобів, дезінфікуючі засоби для поверхонь та інструментів, респіратори захисні, пакети для утилізації відходів та інше на загальну суму більше 30 тисяч гривень.

Не вперше козятинській ЦРЛ у допомагає знана на Козятинщині людина, аграрій, благодійник Володимир Шашков. Днями він передав чергову допомогу- 100 комплектів індивідуального захисту.

Читайте ще:

Козятинська ЦРЛ відновила роботу у звичному режимі

Хроніка коронавірусу в Козятині за тиждень
 

Слідкуйте за новинами Козятина у Facebook, TelegramInstagram та Viber.

Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Козятина за сьогодні
keyboard_arrow_up