Як футболісти зіграли на першість Вінницької та Житомирської областей

• Минулими вихідними «Моноліт» Козятин та «Моноліт Ветеран» провели чергові ігри на першість Вінницької та Житомирської областей.
  • «Моноліт» аматори гостювали в Липовці у місцевого «Факела», а «Моноліт Ветеран» приймав на своєму полі футболістів Житомирщини. «Фанат» Пулини колишній Червоноармійськ

У Липовці був не дуже гостинний прийом. На 20 хвилині пенальті у ворота «Моноліта». Коли козятинські футболісти зрівняли рахунок, кількість штрафних ударів на їхні ворота зросла в рази. В таких випадках кажуть арбітр в полі ближче до епізоду йому й видніше. Тільки є питання. «Факел» та «Моноліт» є лідерами аматорського футболу Вінниччини. За логікою воно справедливо коли дві рівні команди за класом то й трофеї повинні ділити порівну. Якщо «Моноліт» володар Кубка то «Факел» має бути чемпіоном.Тільки доводити це потрібно на футбольному полі в чесній боротьбі навіщо класній команді допомагати?

Після гри «Моноліта» з «Факелом» склалася ситуація що за тур до завершення чемпіонату команда з Липовця може стати чемпіоном. Це може статися за умови коли «Орлівка» ще раз програє «Факелу». Тоді гра в Козятині з липовчанами вже не буде мати турнірного значення.

В футболі ветеранів все простіше, хлопці грають в своє задоволення. На полі стадіону Локомотив у стартовому складі господарів вийшли три іменинники червня. Це Володимир Тучак, Сергій Погребняк та Ігор Михальчук. Останній на початку першого тайму відкрив рахунок в матчі. Другий гол на рахунку диспетчера команди Павла Луцюка. Півзахисник козятинських ветеранів отримавши передачу від партнера та зважився на удар з далекої відстані. На постріл центрбека воротар гостей зреагував коли м’яч поцілував сітку у верхньому лівому куті. Господарі поля ще мали декілька нагід для взяття воріт та не скористалися предоставленним шансом. При рахунку 2:0 командипішли на перерву

В середині другої тридцяти п’яти хвилинки Дмитро Липський ударом здалеку зробив рахунок 3:0. Правда гості після удару з стандартного положення скоротили рахунок, Вони праворнішими виявились в грі на другому поверсі м’яч після удару головою опинився в сітці

Остаточний рахунок в матчі встановив Віктор Жак.

Матч завершився тільки трав’яний газон футбольного поля гравці обох команд не спішили покидати. Вони не квапливою ходою по дорозі в роздягальню обнявшись стали одною командою під назвою «Ліга ветеранів» Поки бутси не цвяху вони в футболі ногами і серцем.