Грип та ГРВІ в області: чи є Козятинщина в списку лідерів серед захворюваності?

Грип та ГРВІ в області: чи є Козятинщина в списку лідерів серед захворюваності?
  • У ДУ «Вінницький ОЛЦ МОЗ України» спільно з департаментом охорони здоров’я та реабілітації облдержадміністрації здійснюють постійний моніторинг стану захворюваності на грип та гострі респіраторні вірусні інфекції.
  • За їх інформацією, на третьому тижні року у Вінницькій області спостерігається доволі низький рівень інтенсивності захворюваності на грип та ГРВІ.

За даними епідеміологів, захворюваність склала 230,2 випадків на 100 тис. нас. та є на 59,3 % нижчим базового рівня. Впродовж тижня за медичною допомогою з приводу ГРВІ звернулось 3541 особа. Серед захворілих 964 (27,2 %) дитини. Було госпіталізовано 56 осіб, серед яких 40 дітей. Летальних випадків не зареєстровано.

Найвищі рівні захворюваності на грип та гострі респіраторні вірусні інфекції реєструвались у Вінницькому, Жмеринському, Томашпільському, Чечельницькому та Чернівецькому районах. Як бачимо, Козятинщини в списку не має.

З початку епідемічного сезону у вірусологічній лабораторії ДУ «Вінницький ОЛЦ МОЗ України» методом ПЛР досліджено 1 зразок матеріалу, отримано 1 позитивний результат на вірус грипу типу А. Тобто підтверждено грип лише у одного хворого.

У вірусологічній лабораторії обласного лабораторного Центру МОЗ України  створений певний  запас діагностичних  препаратів та тест-систем для діагностики грипу та ГРВІ: методом ПЛР на 200 досліджень, методом МФА (метод флюорисцюючих антитіл) на 100 досліджень, діагностикумів для дослідження сироваток крові серологічним методом  (РГГА) на 100 досліджень.

Для проведення специфічної профілактики грипу в цілому по області відібрано 15 211 осіб з групи ризику. З початку епідемічного сезону щеплено 22 581 особа.

Статистика коронавірусу 23 січня: в Україні — близько п'яти тисяч випадків за добу
 

Слідкуйте за новинами Козятина у Facebook, Telegram та Instagram.

Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Козятина за сьогодні
keyboard_arrow_up