Як колись ворожили козятинчанки?

Як колись ворожили козятинчанки?
  • Традиційно на Андрія ворожать на судженого.
  • Способів зазирнути у майбутнє багато.
  • Ми поспілкувалися із козятинчанками і дізналися, як вони ворожили, коли були дівчатами.
     

Українці вважають, що ніч з 12 на 13 грудня особлива, тому що можна дізнатися свою долю. Хтось ворожить на папірцях, загадуючи різні імена юнаків, хтось кладе під подушку гребінець і сподівається, що вночі уві сні побачить майбутнього чоловіка. Наші козятинчанки теж у свій час ворожили. Ми зібрали для вас шість цікавих історій.

Уві сні назвала ім’я майбутнього чоловіка

Лариса Казмірчук випадково наворожила собі майбутнього чоловіка. Щоправда, було це не на Андрія, а в ніч перед Різдвом. Хоча сама каже, що спершу сприйняла все як жарт. Поворожили — та й забулося. Минуло відтоді два роки. Лариса виходила заміж за хлопця на ім’я Петро. І подруга нагадала про те ворожіння.

— Моя подруга Валя сидить на весіллі така сумна і каже: «А ти ж його наворожила! «А я собі думаю: «Що вона вигадує?!» — розповідає Лариса.

Авторизуйтесь і читайте преміум статті

Друже! Ви читаєте преміум-статтю на сайті "РІА-Козятин". Це екслюзивна стаття нашого журналіста, якої немає в жодному іншому виданні. Ми витратили багато часу та зусиль для її написання.

Колись в майбутньому ми введемо платну підписку для читання преміум-статей. Але зараз і в найближчому майбутньому ви можете читати безкоштовно всі статті після авторизації. Авторизація дасть можливість нам з вами бути ближчими та краще знати наших читачів.

redactor

Наталія Піскуничева,
Головний редактор Kazatin.com

keyboard_arrow_up