Спецтема: карантин

Як козятинські віряни відзначали Покрову Пресвятої Богородиці

Як козятинські віряни відзначали Покрову  Пресвятої Богородиці
  • В понеділок, 14 жовтня православні та греко-католики відзничали свято Покрови 
  • Це одне з найважливіших християнських свят. Його повна назва Покрова Пресвятої Владичиці нашої Богородиці Приснодіви Марії. В цей день вшановується матір Божа, яка вважається заступницею за рід людський
  • Як відзначали цей день віряни нашого міста — читайте у розповідь

На свято Покрови ми пішли в церкву Покрови Пресвятої Богородиці, де настоятелем храму протоієрей Василь Влізло. Прихожани церкви, яких в цей день зібралося трохи більше 70-ти вірян, були учасниками двогодинної служби Божої.

Коли отець Василь майже відслужив “Літургію” його з святом прийшов привітати благочинний— отець Роман. Разом вони завершували службу Божу. В своїй молитві вони просили у Всевишнього щоб той оберігав наших хлопців на війні. Адже саме вони прикривають нас своїм тілом казав отець Василь. А ще він подякував всім жертводателям, які дають кошти на розбудову храму Після служби Божої настоятель храму з отцем Романом освятили воду та свяченою водою кропили прихожан і храм Покрови Пресвятої Богородиці. По завершенні церковного обряду всі віручі заспівали “Багатоліття”(многая літа)   

 


 

Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Козятина за сьогодні
Дивитись ще keyboard_arrow_right
keyboard_arrow_up