Як метуть у Козятині вулиці

Як метуть у Козятині вулиці

У вівторок, 4 квітня, на гарячу лінію газети “RIA-Козятин” звернулися мешканці нашого міста. Вони скаржилися на прибирання вулиць. Люди повідомляли, що двірники так підмітають вулиці, що стовп пилу підіймався вище 2 поверху

Інші городяни повідомляли, що транспортні засоби, які стояли обабіч дороги, покриті пилом і пошкоджені дрібним камінням. Один з водіїв розповів, що зранку пішов у “Відродження” з претензіями, але його там ніхто і слухати  не хотів.

Прокоментував ситуацію газеті “RIA-Козятин” директор комунального підприємства “Відродження” Борис Бонюк. Він повідомив, що дійсно їхнє підприємство 4 квітня прибирали від бруду центральні вулиці міста. За словами пана Бонюка, двірники в цей день нічого не мели. У прибиранні вулиць застосовувався транспорт.

— Щоб у нас була “всмоктуюча” техніка, пилу було б менше, або взагалі не було. А щітка створює деякі проблеми. Ми зі своїми працівниками проведемо роз’яснювальну роботу, але й хай городяни визначаться, чого їм більше хочеться. Одні хочуть, щоб вулиці прибирались, а інші скаржаться. Якщо скаржаться, ми не будемо прибирати.

Від редакції: Прибирати вулиці потрібно. Тільки прибирати так, щоб стовп пилу не піднімався. І щоб прибирання не шкодило автівкам. У “Відродженні” мають знайти рішення, яке задовольнить усіх.

Слідкуйте за новинами Козятина у Facebook, Telegram та Instagram.

Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Козятина за сьогодні
keyboard_arrow_up