Як перевірити молоко. Нігті, йод і піпетка вам на допомогу

Як перевірити молоко. Нігті, йод і піпетка вам на допомогу

- Купуючи молоко на ринку або в магазині замислюєтеся ви про його якість? А що може бути не так?

- Ну в кращому випадку молоко може бути розведено водою, потім його можуть згустити крохмалем, і додати колір крейдою.

- У гіршому випадку в молоці можуть бути грибки, хвороботворні бактерії, пестициди.

 

 

Правда розвінчати або підтвердити найгірші побоювання ви зможете тільки в спеціалізованих лабораторіях. А ось "кращий випадок" можна і вдома - заради інтересу. Про те як перевірити молоко в домашніх умовах журналістам RIA розповіли хіміки Донецького університету. Куди в хімічну лабораторію ми привезли молоко з ринку і з магазину. За словами старшого наукового співробітника Наталії Леонової, найпростіший спосіб "розвести" покупця на молоці, це розвести саме молоко. Водою.

— Але колір і щільність продукту від це відразу змінюється, і щоб приховати дефект розведеного молока недобросовісні виробники додають в нього крохмаль (що робить молоко щільніше) і карбонати (крейда), щоб надати молоку колір, — каже Наталя Леонова. — Чи траплялося вам купити такий "продукт" можна перевірити будинку. Звичайно, дані експрес-методи будуть не надто показові, тобто наочність буде, але ось про кількість, наприклад, доданих в молоко речовин, ви не зможете дізнатися точно.За словами Наталії Леонової, молоко не тільки "покращують" за рахунок кольору і щільності, йому також можуть "продовжувати життя" навіть на кілька місяців, завдяки аміаку, антибіотиків, перекису водню. - Купуючи молоко ми не можемо бути впевнені, що ті самі антибіотики не потрапили в нього "природним" шляхом від хворої тварини, - каже Наталя. - Також в молоці можуть бути і пестициди з гербіцидами. Але це можна визначити тільки в спеціалізованої хімічної лабораторії. На жаль, практично всі молоко, яке потрапляє в таку лабораторію, буває із залишками пестицидів або гербіцидів. (Корівки просто їдять таку травичку або сіно).

Домашні експрес - методи:


1. Метод "Крапля" Піпеткою набираємо молоко і капаємо його в прозорий стакан з водою. Нерозбавлене молоко виглядає так: крапля практично не втрачаючи свою форму падає на дно. Розбавлене молоко виглядає так: крапля молока практично відразу розповзається і осідає вже в вигляді мутнуватої субстанції.

2. Метод "Ніготь" Потрібно краплю молока капнути собі на ніготь. Якщо крапля тримає форму - молоко не розведено (або його загустіть) І молоко розведене, якщо крапля пливе.

3. Метод "Йод" За допомогою йоду ми можемо перевірити загущівалі чи молоко крохмалем. Для цього в склянку з молоком потрібно капнути кілька крапель йоду. Якщо там є крохмаль, йод вступає в реакцію і дає синій колір. 4. Метод "Кислоти" підфарбовують чи розбавлене молоко карбонатами можна перевірити за допомогою оцту або лимонної кислоти. У склянку з молоком налити трохи оцту, якщо підуть бульбашки (як в газованій воді) там є карбонати.

4. Метод "Кислоти" підфарбовують чи розбавлене молоко карбонатами можна перевірити за допомогою оцту або лимонної кислоти. У склянку з молоком налити трохи оцту, якщо підуть бульбашки (як в газованій воді) там є карбонат

4
0
0
0
Популярне у Козятині Популярне у Козятині
У вівторок зустріч з Миколою Катеринчуком! У вівторок зустріч з Миколою Катеринчуком!
Рейдерський напад на село Миколаївка Козятинського району Рейдерський напад на село Миколаївка Козятинського району Під прицілом фотокамери Під прицілом фотокамери Ветерани  Валентин Драмарецький  та його бойові товариші Ветерани Валентин Драмарецький та його бойові товариші У Вінниці рибалка провалився під лід У Вінниці рибалка провалився під лід
Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Не пропускай новини — долучайся до нас на Facebook
keyboard_arrow_up