Як в Козятині проводитимуть богослужіння на Пасху?

Як в Козятині  проводитимуть богослужіння на Пасху?
Храм Преподобного Серафима Саровського. Архівне фото
  • Пандемія коронавірусу вносить свої корективи у всі сфери нашого життя, тому і церковна служба на Великдень цьогоріч буде не такою, як зазвичай.
  • Ми поцікавилися у священиків Української православної церкви та Української греко-католицької церкви, як проходитиме служба на Пасху і чи будуть освячувати великодні кошики.
     

Як розповів нам протоієрей Роман Асафов, настоятель храму Преподобного Серафима Саровського Української православної церкви, на Великдень у його церкві богослужіння проводитиметься, але з певними обмеженнями. У храмі перебуватиме не більше 10 осіб.

Що стосується обряду освячення, то віряни зможуть заходити до храму по двоє і стояти одне від одного на відстані двох метрів. При цьому вони мають бути у масках та рукавичках. Отець та церковнослужителі теж будуть в засобах індивідуального захисту.

— Ми не маємо права відмовити у освяченні, тому що храми мають бути завжди відкриті, — каже отець Роман. — Хто хоче, той приходить. Але всі заходи, ті що мають бути, треба виконувати. Але все залежить від культури людей.

Авторизуйтесь, щоб читати статтю безкоштовно

Друже! Ви читаєте преміум-статтю на сайті "РІА-Козятин". Це екслюзивна стаття нашого журналіста, якої немає в жодному іншому виданні. Ми витратили багато часу та зусиль для її написання.

Колись в майбутньому ми введемо платну підписку для читання преміум-статей. Але зараз і в найближчому майбутньому ви можете читати безкоштовно всі статті після авторизації. Авторизація дасть можливість нам з вами бути ближчими та краще знати наших читачів.

redactor

Наталія Піскуничева,
Головний редактор Kazatin.com

Новини за сьогодні
Новини Козятина за сьогодні
keyboard_arrow_up