Як ТСН налякав козятинчан сюжетом про коронавірус

Як ТСН налякав козятинчан сюжетом про коронавірус

У четвер, 26 березня, ведуча ТСН Соломія Вітвіцька повідомила, що на коронавірус в Україні заразилося 196 людей з яких 16 – діти. Два останніх випадки захворювання дітей -  з Вінниччини та Волині. Для підтвердження слів ведучої журналістки ТСН показали відео однієї з лікарень Вінниччини. Козятинчани побачили у відеоролику ТСН приймальне відділення Козятинської центральної районної лікарні.

Багато наших земляків пригадали, що ці кадри вони вже бачили, в сюжеті  де лікарі доставили пацієнта, якого вирвали з крижаної пастки двоє школярів

Побачивши знайому лікарню під час повідомлення про захворювання на коронавірус, деякі налякані мешканці міста стали телефонувати на номер гарячої лінії редакції після 21 години. В телефонних зверненнях люди запитували чи нам відомо, хто саме захворів і скільки хворих перебуває в ЦРЛ.

Ми пояснили, що ЦРЛ потрапила у сюжет за збігом обставин як лікарня Вінниччини. Адже іншої лікарні в ТСНівців могло просто не бути і вони показали Козятинську ЦРЛ.

27 березня ми зв’язалися з головним лікарем ЦРЛ Олександром Кравчуком. Він підтвердив, що в ТСН дійсно показали кадри, коли бригада екстреної медицини доставила в прийомне відділення хворого ще задовго до коронавірусу в Україні. 

– На Козятинщині, станом на ранок 27 березня, жодного хворого на корона вірусну інфекцію не виявлено, – сказав головний лікар ЦРЛ.

Сюжет, який наробив переполоху:

Читайте також:

Як ТСН налякав козятинчан сюжетом про коронавірус
Почали дезінфікувати місто
Телефони для госпіталізції та надання екстренної медичної допомоги ЦРЛ
Консультація по телефону. Опублікували контакти лікарів козятинської сімейної медицини

Слідкуйте за новинами Козятина у Facebook, Telegram та Instagram.

Авторизуйтесь, щоб читати повну статтю
Коментарі (5)
 • Юлия Бондарь

  Нарешті роз'яснили цю ситуацію, а то деяким знайомим було просто неможливо довести, що це випадковий сюжет. І взагалі говориться про дитину, а на носілках лежить кремезний чоловік і лікарі без захисної амуніції
 • Olga Osmirko

  І ще одне про самоізоляції , знаючи особисто деяких осіб які повернулися із-за кордону і відразу роблять прогулянки містом та крамницями, одне питання чим ви думаєте ?
 • Olga Osmirko

  Це добре , що немає  ...
  Але переполох тим хто вештається по вулицях міста без усіляких потреб , цікаво подіяв?  
  І чесно накипіло вже : " звідки він узявся , та це звичайна застуда     , та це все спеціально зроблено " ЯКА ФІГ РІЗНИЦЯ ЗВІДКИ ВІН УЗЯВСЯ ,ПРОБЛЕМА Є І ЧЕРЕЗ НЕЇ ЛЮДИ ПОМИРАЮТЬ ...І ЯКЩО ВЕЛИ КАРАНТИН І СКАЗАЛИ СИДІТЬ ВДОМА , ЗНАЧИТЬ СИДІТЬ БЛІН ДОМА , А НЕ В ПРОЦЕСІ КАРАНТИНУ ВИ ЗГАДУЄТЕ ПРО НЕ НЕЗАКІНЧЕНІ СПРАВИ , ВИ ДУМАЄТЕ ПРО СВОЇХ БАТЬКІВ , ДІТЕЙ І ПРО СЕБЕ РЕШТІ РЕШТ...
  Будьте усі здорові :)
 • Ната Рибак

  Це все фейк

  Алла Борецкая reply Ната Рибак

  Ната Рибак уточніть,що саме фейк?
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Козятина за сьогодні
keyboard_arrow_up