Як у Бродецькому справляли Водохреще

Як у Бродецькому справляли Водохреще

Водохреще - день, коли усі можуть очиститися у святій воді, змити свої гріхи. У смт. Бродецькому вже більше 10 років панує добра традиція збиратися гуртом біля місця купання.

Цьогоріч усіх, хто хоче пірнути у воду і просто глядачів частували смачною ухою та домашніми винами.

До вогнища спробувати юшку і бажаючи погрітися сходилися усі від малих діток до літніх людей. Навіть місцева собака завітала на свято.

Дійство продовжувалося із самого ранку до пізнього вечора, щоб пірнути до ополонки могли і ті, хто працював цілий день на роботі. До Бродецького Водохреща завітали і гості з ближніх сіл(Глухівці та Медведівка) та міста Козятина. Весела та дружня атмосфера змушувала залишатися у компанії на довгий час. Ті хто постійно приходить до водойми, кажуть, що кожного року бажаючих пірнути до ополонки збільшується.

Представники місцевої амбулаторії прийшли власним прикладом показати, що такі купання не тільки весело, а й корисно для нашого здоров'я. Загалом святкування пройшло в дружній невимушеній атмосфері. Усі хто окунувся у святу воду, незважаючи на холод, казали, що і справді стає легше,ніби омиваєшся від гріхів.

Постійні місцеві “моржі” поділилися, що хочуть наступного року заохотити до такого очищення ще більше людей.

Бойчук Аліна, студентка-практикантка БГПК ім. М. Грушевського

 

Слідкуйте за новинами Козятина у Facebook, TelegramInstagram та Viber.

Коментарі (1)
  • RIA-Козятин

    Підписуйтесь на канал у інстаграмі ria_kazatin_ria https://www.instagram.com/ria_kazatin_ria/

Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Козятина за сьогодні
keyboard_arrow_up