Як учасникам АТО отримати одноразову грошову виплату

Як учасникам АТО отримати одноразову грошову виплату

Козятинський районний військовий комісаріат повідомляє здайти документи вчасно

Відповідно до Постанови КМУ № 237 від 20.03.2019 року - учасники бойових дій, учасники війни, особи, які мають особливі заслуги перед Батьківщиною, особи, на яких поширюється чинність Закону України «Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту», які до 5 травня мають право на отримання одноразової грошової виплати просимо звернутись до Козятинського районного військового комісаріату для звірки до 30 квітня 2019 року. При собі мати посвідчення учасника бойових дій, довідку про участь в АТО, паспорт та ідентифікаційний код.

Інваліди війни та пенсіонери Міністерства оборони України - отримують ці кошти автоматично.

Особи, які не отримають разову грошову допомогу до 5 травня мають право звернутись за нею та отримати її до 30 вересня 2019 року.

Козятинський районний військовий комісаріат

Сьогодні у Козятині Сьогодні у Козятині
Допомога: що козятинчани просили мера міста у квітні? Допомога: що козятинчани просили мера міста у квітні?
Пені за несплачені донарахування з газу не буде Пені за несплачені донарахування з газу не буде Кір: про статистику захворювань у козятинських школах Кір: про статистику захворювань у козятинських школах У Махнівці створять культурно-туристичний центр Тимка Падури У Махнівці створять культурно-туристичний центр Тимка Падури Козятинщина сьогодні: рибалки, привідкритий люк, «підбите» колесо Козятинщина сьогодні: рибалки, привідкритий люк, «підбите» колесо
Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні

Новини Козятина за сьогодні

keyboard_arrow_up