Як воно на двох стільцях

Як воно на двох стільцях

Вистава театру козятинського абсурду від БЮТу

9 листопада відбулася чергова сесія Козятинської міської ради. Розгляд одного з питань був надто показовим, щоб проігнорувати можливість детального ознайомлення з ним громади. Мова йде про звернення до президента, уряду, Верховної Ради щодо неприпустимості підняття тарифів. Прийняття такого звернення депутатами різних рівнів ініційоване Юлією Тимошенко, яка майже місяць тому закликала провести позачергові сесії. Логічно, що в числі перших свою лідерку мав підтримати міський голова Козятина, однак стати на захист інтересів соціально незахищених українців, й козятинців зокрема, О. Пузир не поспішив, задовольнившись внесенням цього питання в порядок денний чергової сесії. Класична позиція «і нашим, і вашим»: скликати позачергову сесію – накликати гнів діючої влади, не розглянути це питання взагалі –  незрозуміло для члена БЮТу.

Презентувала звернення очільниця міського осередку «Батьківщини» Надія Якимова. У виступі, сповненому патетики ні про що, вона переконувала депутатів і в без того очевидних реаліях: зубожінні переважної більшості українців і злочинності підняття тарифів.

Не буду приховувати, що за численні роки при владі мною було побачено немало й різного. Але свідком такої недолугої «подвійної гри» став уперше. Тому не міг відмовити собі у праві взяти слово і прокоментувати ситуацію, поцікавившись, між іншим, чому, при такій «занепокоєності» місцевого БЮТу долею людей, в Козятині не відгукнулися на заклик лідерки «Батьківщини» засудити підняття тарифів на позачергових сесіях.

Отримана відповідь прозвучала вкрай непереконливо: мовляв, на носі була чергова сесія, тож вирішили окремо не збиратися. Це при тому, що до цієї чергової сесії було ще більше півмісяця, позачергову ж можна скликати за один день, що, до речі, не раз робилося О. Пузирем і не з таких невідкладних приводів. Крім того,  формат позачергової сесії свідчить про значимість питання, привертає до нього більшу увагу громади. Це явно буде не до вподоби авторам підвищених тарифів, тобто діючій владі, вказівки якої міське керівництво виконує куди більш слухняно, ніж партійної лідерки. Саме тому міському керівництву набагато зручніше й безпечніше для себе було обмежитися нульовим питанням у порядку денному чергової сесії.  

Вистава театру козятинського абсурду від БЮТ продовжилася за межами сесійної зали. Відчуваючи докори сумління за, прямо кажучи, пасивність у захисті інтересів виборців, Н. Якимова після завершення сесії вирішила особисто посвятити мене в «справжню» причину відмови від скликання позачергової сесії. Виявляється, міський осередок «Батьківщини» горів таким бажанням, але утримався від його реалізації… через нібито мою хворобу! Як пояснила Надія Іванівна, їм стало відомо про мою можливу відсутність на позачерговій сесії через стан здоров’я (насправді абсолютно нормальний, дякувати Богу) , і, видно на радостях, вони вирішили не скликати позачергову сесію, щоб не позбавляти мене можливості взяти участь у такому важливому питанні.

Даруйте, але подібної маячні мені ще не доводилося чути! Пояснення настільки безглузде й абсурдне, що навіть не потребує спростування. Що називається – без коментарів.

Кілька слів про результати голосування. Мій вагомий досвід не дозволяє переоцінювати вплив звернень депутатів місцевих рад до вищого керівництва держави. Шанси змінити таким шляхом прийняті на вищому рівні рішення, в тому числі й по тарифах, мізерні, якщо не нульові. Однак, підтримати його означає показати свою солідарність з народом, висловити розуміння його проблем. Показово, що звернення про неприпустимість підвищення тарифів на фоні зубожіння людей не підтримали депутати від БПП на чолі з секретарем міськради К. Марченком: Є. Буравський, М. Кравець, М. Синюшко, О. Поліщук, а також афельована меру депутат від «УКРОПУ» М. Гончарук. У цій же когорті опинилася депутат від «Сили людей» К. Бальшанек. Висновки робіть самі.

Олександр Гвелесіані, міський голова І-ІV та VІ скликань, депутат міської ради VІІ скликання

 

 

Сьогодні у Козятині Сьогодні у Козятині
Усі на футбол. Підтримаймо козятинську команду Усі на футбол. Підтримаймо козятинську команду
Сьогодні буде похмуро та очікується дощ Сьогодні буде похмуро та очікується дощ На Козятинщині спалахнула африканська чума: спалено близько тисячі свиней На Козятинщині спалахнула африканська чума: спалено близько тисячі свиней Полонила музика: про святкування випускного вечору музшколи Полонила музика: про святкування випускного вечору музшколи У номінації «Дитина року» переміг Валентин Діденко У номінації «Дитина року» переміг Валентин Діденко
Коментарі (3)
  • Володимир Петрович Сушко

    @ять не бісіть абсурдом,можна подумати щось зміните,ви в місті лад навести не можите!!
  • Володимир Петрович Сушко

    Водою займіться клоуни!!!👏👏👏
  • RIA-Козятин

    Новини Козятищини на нашому Телеграм-каналі: https://telegram.me/RIA_kazatin_bot
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні

Новини Козятина за сьогодні

keyboard_arrow_up