Як зареєструватись у Центрі зайнятості під час карантину?

Як зареєструватись у Центрі зайнятості під час карантину?
  • Через карантин багато людей нині залишилися без роботи.
  • Ми дізналися у Козятинському міськрайонному центрі зайнятості як змінилася процедура реєстрації, скільки вже осіб стало на облік і чи є відкриті вакансії.
     

Як розповіла газеті «RIA-Козятин» заступник директора, начальник відділу надання соціальних послуг Валентина Колесник, порівняно з минулим роком за квітень кількість зареєстрованих осіб збільшилася не на багато - всього на 37. Але разом із тими, хто вже був зареєстрований раніше, маємо 967 осіб станом на 28 квітня. А минулого року цей показник був більш ніж на 200 людей меншим - 709. Від початку карантину у Центрі зайнятості зареєструвалися 120 осіб.

Центр зайнятості працює у режимі закритих дверей. Це значить, що працівники приходять на роботу, але відвідувачів не приймають.

– До нас практично не приходять. Приходять ті, хто замовляє довідку. Але таких людей мало. Вони приходять під двері, замовляють, ми робимо довідку, виносимо, – каже Валентина Колесник.

Авторизуйтесь, щоб читати статтю безкоштовно

Друже! Ви читаєте преміум-статтю на сайті "РІА-Козятин". Це екслюзивна стаття нашого журналіста, якої немає в жодному іншому виданні. Ми витратили багато часу та зусиль для її написання.

Колись в майбутньому ми введемо платну підписку для читання преміум-статей. Але зараз і в найближчому майбутньому ви можете читати безкоштовно всі статті після авторизації. Авторизація дасть можливість нам з вами бути ближчими та краще знати наших читачів.

redactor

Наталія Піскуничева,
Головний редактор Kazatin.com

Новини за сьогодні
Новини Козятина за сьогодні
keyboard_arrow_up