Як зі сніговими наметами в місті борються

Як зі сніговими наметами в місті борються
  • В ніч з 22-го на 23-тє січня почав падати сніг і в нашому краї.
  • До ранку його навалило стільки, що не кожен водій прийняв рішення добиратися до місця призначення власним транспортом. Та й почищені на ранок були тільки головні дороги та вулиці.
  • Ті, хто виїхав на дорогу, проблеми з пересуванням мали та долали їх.

 

Важче було водіям всіх маршрутів автобусів і їхнім пасажирам. Водії перевізники підїжджали до зупинок де сніг був відгорнутий не повністю.  Пасажири виходили з автобусів прямо в кучугури і проводили посадку із сніжних наметів. Водії першого, третього, четвертого маршрутів розверталися біля переїзду, що на Білій казармі. За що їм вдячні пасажири.

Під вечір, коли сніг майже вчух, снігозбиральна техніка добралася до другорядних доріг та окраїн міста. А за вулицю В Земляка забули. Чи вважали комунальники, що ця вулиця сама багатолюдна, тож впресують люди сніг власними ногами? Притоптали. Та не весь. На перехресті з вулицею Антоновича потрапляли в снігову пастку автівки майже кожні 10 хвилин. Рідко хто з водіїв покидав те перехрестя без сторонньої допомоги. В іншому місці базарної вулиці люди падали в снігову кашу, ставши на лід, припорошений снігом. Молодим, щоб підвестися на ноги, хватало якоїсь миті. Людей похилого віку доводилось ставити на ноги гуртом.

На зупинці автобуса “Пошта”, що біля відділення ощадбанку, комунальники нагорнули гірку з снігу. Поки, як кажуть, Бог милував. Але ситуація з висадкою та посадкою пасажирів на цій зупинці травматична. На ранок п’ятниці 25 січня залишились не відгорнуті від снігу розвороти автобусів маршруту 1-2-4. Водії цих маршрутів розвертаються в декілька прийомів.

 

0
0
0
1
Популярне у Козятині Популярне у Козятині
Релігія є предметом поклоніння, бідніх щоб не вбивати багатших Релігія є предметом поклоніння, бідніх щоб не вбивати багатших
Спорт на честь  30-річчя виводу військ з Афганістану Спорт на честь 30-річчя виводу військ з Афганістану Митецьке юнацство Козятина. Замовкне  молодь-зникне нація,за що ж ми воюємо ? Митецьке юнацство Козятина. Замовкне молодь-зникне нація,за що ж ми воюємо ? У Вінниці планують придбати 128 світлофорів за півтора мільйони, а в Козятині не має жодного У Вінниці планують придбати 128 світлофорів за півтора мільйони, а в Козятині не має жодного «Муніципальна няня»: деталі, умови та розмір виплат «Муніципальна няня»: деталі, умови та розмір виплат
Коментарі (1)
  • RIA-Козятин

    Підписуйтесь на канал у інстаграмі ria_kazatin_ria https://www.instagram.com/ria_kazatin_ria/
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні

Новини Козятина за сьогодні

Не пропускай новини — долучайся до нас на Facebook
keyboard_arrow_up