Від зеленої зони до помаранчевої: як зростала кількість хворих на коронавірус

Від зеленої зони до помаранчевої: як зростала кількість хворих на коронавірус
  • Щодня ми публікуємо кількість нових випадків COVID-19, зареєстрованих у місті і районі.
  • Просто читати щоразу нові цифри — це одне, а бачити наочно, як зростає кількість хворих — зовсім інше.
  • Аби відобразити повну картину того, як коронавірус шириться Козятинщиною, ми склали графіки.

Останні кілька днів ситуація із захворюванням на COVID-19 загострюється. У середу, 9 вересня зафіксували черговий антирекорд — 14 позитивних ПЛР-тестів. За останні п’ять місяців кількість зареєстрованих випадків на Козятинщині перетнула позначку 100, адже станом на вчора ми мали вже 149 підтверджених ПЛР-тестів.

Перший випадок коронавірусу зафіксували у нашому місті 8 квітня. Хворобу виявили у 60-річного козятинчанина. Спершу він лікувався вдома, проте легше не ставало. Розвинулася пневмонія. Чоловіка поклали до районної лікарні, взяли зразки для аналізу на COVID-19 і відправили на Вінницю. ПЛР-тест прийшов позитивний. Його стан лікарі характеризували як середньої важкості.

За два дні коронавірус виявили у його дружини, ще через день — у працівника будівельної групи ЦРЛ. У нього хвороба проходила у легкій формі, тож він лікувався вдома.

Через десять днів, 21 квітня, зафіксували першу смерть — із хворобою не змогла впоратися мешканка Збаража. Жінка померла у лікарні у Вінниці. На сьогодні маємо вже три смерті козятинчан від коронавірусу.

Протягом квітня фіксували максимум 1–2 випадки за добу. Станом на 20 квітня на Козятинщині було 10 підтверджених випадків. Після цього місяць було затишшя — ситуація не змінювалася. Допоки COVID-19 не виявили у 6-річного хлопчика та його батька. Протягом трьох місяців — від кінця травня до кінця серпня ситуація залишалася стабільною — додавалося 1–2, максимум 3 випадки.

Перший антирекорд зафіксували 17 серпня. Тоді з Вінниці прийшло 5 позитивних ПЛР-тестів. За два дні — 6. Потім кількість випадків почала зменшуватися, проте на початку вересня — знову невтішна картина. За тиждень після Дня знань, 7 вересня зафіксували 10, а в середу, 9 вересня — 14 випадків захворювання на коронавірус. Це найбільша кількість випадків, зареєстрованих за добу, за всі 5 місяців.

Динаміку поширення COVID-19 ми відобразили у графіках.

Нагадуємо нашим читачам: аби попередити поширення коронавірусу, одягайте маску перед тим, як зайти на ринок, до магазину, аптеки, банку, чи інших установ. Навіть якщо ви не маєте симптомів захворювання, адже фіксували випадки, коли COVID-19 проходив безсимптомно. Щоб уберегти себе, дотримуйтеся дистанції з іншими людьми — мінімум 1,5 метри.

Слідкуйте за новинами Козятина у Facebook, Telegram та Instagram.

Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Козятина за сьогодні
keyboard_arrow_up