"Якби у нас було те, що є у Франківську – ми боролися б з усіма спортивними гігантами"

"Якби у нас було те, що є у Франківську – ми боролися б з усіма спортивними гігантами"
  • На початку цього тижня в Івано-Франківську проходив чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків та дівчат 2006 р.н. Стартував він на легкоатлетичній арені спорткомплексу ім. Анатолія Гемби Івано-Франківського національного технічного університету нафти і газу.

Спортивний комплекс ім. Гемби є другим в Україні за масштабами. Він включає в себе: легкоатлетичний стадіон, 5 спортивних залів, які відповідають вимогам для проведення Всеукраїнських змагань, 25-метровий плавальний басейн, легкоатлетичний манеж, тренажерний зал, зал для настільного тенісу, де проводяться змагання Міжнародного рівня, зал, пристосований для спортсменів з вадами опорно-рухового апарату, стадіон з футбольним полем, легкоатлетичні бігові доріжки з гумово-бітумним покриттям, легкоатлетичний манеж, спортивні зали для заняття футболом, волейболом, баскетболом, боксом, боротьбою, важкою атлетикою, фітнесом, великим та настільним тенісом, а також масажний кабінет та кабінет лікарського контролю.

Авторизуйтесь, щоб читати статтю безкоштовно

Друже! Ви читаєте преміум-статтю на сайті "РІА-Козятин". Це екслюзивна стаття нашого журналіста, якої немає в жодному іншому виданні. Ми витратили багато часу та зусиль для її написання.

Колись в майбутньому ми введемо платну підписку для читання преміум-статей. Але зараз і в найближчому майбутньому ви можете читати безкоштовно всі статті після авторизації. Авторизація даст можливість нам з вами бути ближчими та краще знати наших читачів.

redactor

Наталія Піскуничева,
Головний редактор Kazatin.com

Новини за сьогодні
Новини Козятина за сьогодні
keyboard_arrow_up