Які зміни чекають на козятинчан у жовтні?

Які зміни чекають на козятинчан  у жовтні?

Про жовтневі нововведення — читайте у матеріалі

Пільги по комуналці почнуть виплачувати готівкою

Монетизація пільг на оплату житлово-комунальних послуг почнеться з 1 жовтня 2019 року. Паралельно функціонуватимуть дві системи надання пільг у грошовій формі - готівкова і безготівкова.

Субсидія на зиму. Нововведення

Уряд змінив механізм надання житлових субсидій населенню у грошовій формі.

Субсидія: кому нараховується автоматично, а кому треба переписувати декларацію

Змінюються номери рахунків для сплати податків

Казначейство змінює реквізити рахунків відповідно до вимог стандарту IBAN. Спробуйте скористатися ботом-бухгалтером ReporTax для ФОП, який вміє розраховувати і сплачувати податки, а також подавати звітність до держорганів.

Змінюються реквізити оплати судового збору

Судова влада України повідомляє, що реквізити оплати судового збору та реквізити для зарахування інших платежів будуть оновлені. Здійснюйте швидкий аналітичний пошук судової практики в системі аналізу судових рішень VERDICTUM. Систему можна протестувати тут. Дрібні монети повністю виводяться з обігу

З 1 жовтня козятинчани більше не зможуть розраховуватись монетами 1, 2 і 5 копійок

Обміняти монети дрібних номіналів безкоштовно можна на монети та банкноти інших номіналів у сумах, кратних 10 копійкам, упродовж наступних трьох років: з 1 жовтня до 30 вересня 2020 року включно - в усіх відділеннях українських банків; до 30 вересня 2022 року включно - у Національному банку та уповноважених банках (Ощадбанк, ПриватБанк, Райффайзенбанк Аваль).

Грошові зміни: залишиться 6 номіналів монет і 6 номіналів банкнот
 

Потрібно вмикати ближнє світло фар

З 1 жовтня по 1 травня усім водіям за межами населених пунктів у світлу пору доби обов’язково потрібно рухатись з увімкненими денними ходовими вогнями або, за їх відсутності, ближнім світлом фар. Це чітка вимога Правил дорожнього руху, яка діє уже не перший сезон. За ігнорування цієї норми передбачено штраф у розмірі 425 гривень.

Стрілки годинників у жовтні переводять на годину назад

За традицією, в останню неділю жовтня 2019-го в Україні відбудеться перехід на зимовий час. В ніч з 26 на 27 жовтня о 4:00 стрілки годинника потрібно буде перевести на годину назад – на 3:00. Таким чином, в цей день ми будемо спати довше.
 

Слідкуйте за новинами Козятина у Facebook, Telegram та Instagram.

Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Козятина за сьогодні
keyboard_arrow_up