Козятинчани розповіли, яких змін чекають від нового Президента України

Козятинчани розповіли, яких змін чекають від нового Президента України

Опитування на вулицях міста.

Сергій (50), безробітній:

— Він має розігнати Верховну Раду, і залишити там 150 депутатів. Президент має відчувати підтримку народу. Разом із тим, він сам має підтримувати свій народ.

Юля (31), у декретній відпустці:

— Чекаю, що будуть підвищення зарплати. Але для цього потрібно, щоб ринок став прозорим, в Україну почали заходити інвестори, а економіка почала зростати.

Олена (30), у декретній відпустці:

— Хочеться, щоб у кожного була хороша зарплата. Є випадки, коли прибиральниці отримуюють більше, ніж лікарі. Це не правильно. Сподіваюся, ми нарешті почнемо нормально жити.

Олександр (38), будівельник:

— Зниження тарифів на комунальні послуги. Підняття пенсій до рівня, при якому можна жити, а не виживати. Чекаю, що будуть розслідування по злочинах Петра Порошенка. Що війна на Донбасі нарешті закінчиться.

Микола (50) приватний підприємець:

— Щоб зламав корумповані системи. Повернув медицину на дореформівський рівень. А міністра «купуй і лікуйся» передав силовим структурам.

Дар’я (18), продавець-консультант:

— Хочу, щоб він вів політику покращення добробуту народу. Щоб громадяни не тікали з України, а молодь, яка виїхала, бачила перспективу повернення додому.

Читайте також:

Слідкуйте за новинами Козятина у Facebook, Telegram та Instagram.

Коментарі (6)
 • адольф

  шановні автвмото любітелі бариги хотять забрати площадку біля колишнеего дай де  всі гуртом будували для огляду транспрту та реестраціі  заставили нас автолюбітелів за потреби шукати реестраціі бердичів хмільник так захотів аваков  але приміщення стойть пасткою та думають як знищети створити нам не подопства мерія тяне ковдру на себе аваковтрактуе нема людей та не вигідно а чому співробітникам е час пянствати  бездіяльнічати стріляти дітей а не  іти на зустріч людям прашива була міліція  але якаж дорога та чесна  поліція   просимо підтримки дописів від жителів козятиських авто  власників не дамо знищити наше громалське надбання
 • віктор

  дуже жаль що наша  золота молодь прийде до влади але ці шоколадні бариги не дадуть працювати  згадайте що творили перед виборами  особисто варяга з калинівкислабчук дупу рвав усім за пороха за його ненжеру так само горе мер за юлю старуху шапокляк з обманомсплат за жкх чому вони ще не увідставці   молодь учасники ато  розум нашой націі вставайте крокуйте під знамена бородьби  зшоколадною бандою та братис до влади як красти гролші то вони якборонити крайну гибнути то  вам  не допу4стіть на виборох  помилок
 • Василь з махаринець

  Чекаємо дефолту
 • Алінка Чогло

  Хароших
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Козятина за сьогодні
keyboard_arrow_up