Якою буде ціна на газ для населення в серпні

Якою буде ціна на газ  для населення в серпні
  • У наступному місяці вартість газу для населення в порівнянні з липнем буде знижена на 5,5% і не перевищить 4 640 гривень за одну тисячу кубічних метрів.
  • Тариф вказаний без урахування податку на додану вартість та вартості транспортування.
     

Згідно з поширеним вчора, 23 липня, з повідомленням прес-служби Кабінету міністрів, розрахунки стають очевидними відповідно до динаміки формування ціни газу на ринку України і враховуючи дані Української енергетичної біржі. Як пояснили в уряді, за три місяці вартість газу для населення стала нижче на 25% з 5 803 до 4 640 гривень без урахування податку на додану вартість.

У липні компанія «Нафтогаз» знизила ціну на газ для населення на 11,7%, або на 648 гривень, до 4,90 гривні / куб. м (без ПДВ і вартості транспортування).

— Мова йде вже про другий поспіль зниження вартості газу« Нафтогазом »: в червні ціна на газ знизилася на 436 гривень, або на 7,3% в порівнянні з травнем, — розповіли в НАК Варто зазначити, на липень ціна газу для вінничан знизилась до 7,04473 грн. за м куб. Нагадаємо, з 1 травня щомісячно змінюється ціна на природний газ для потреб побутових споживачів та релігійних організацій. «Нафтогаз» і Кабмін розробили механізм, за яким ціни для споживачів мінятимуть залежно від ринкової ціни газу.

На прикладі споживачів «Вінницягаз»:

у квітні була ціна 8 548,92 гривні за тисячу кубометрів,

у травні — 8 378,45 гривні за 1000 кубометрів;

а в червні — 7 842,04 гривні за тисячу кубометрів.

Ольга Бобрусь

Нагадаємо:

На Вінниччині 15 тисячам споживачів відключили газ через борги 

Слідкуйте за новинами Козятина у Facebook, Telegram та Instagram.

Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Козятина за сьогодні
keyboard_arrow_up