«Якщо я не заберу, то забере моя мама» – про небайдужість

«Якщо я не заберу, то забере моя мама» – про небайдужість

Ця історія трапилася на об’їзній дорозі через Титусівку. На виїзді з села ми помітили якогось птаха, що борсався у траві. Виявилося, що це вороненя спробувало самостійності та не розрахувало сили

Коли витягали воронча з трави, знесилений птах навіть не пручався. Відпочивши на долоні, стало повертати головою в обидва боки. Спробували напоїти – вдалося. Трохи відпочивши, пташеня скочило на землю. Ми не знали, що з ним робити. Харчів, щоб нагодувати зголоднілого сиворотого, у нас не було, але й залишати його без нагляду, наче й не по-людськи. Та ми помітили, що в сторону Титусівки зі ставка йшла юрба дітей. Ми розповіли про знахідку, але попередили дітей, що нам невідомо, чи птах є здоровим. Тому воронча може забрати тільки той, у кого немає вдома свійського пернатого господарства. 

Обізвався п’ятикласник школи-гімназії-дитячого садка ім. Підгорбунського Артур. 

– У мене вдома є гусенята. Але якщо я не заберу, то прийде моя мама і забере, – сказав хлопчина.

Авторизуйтесь і читайте преміум статті

Друже! Ви читаєте преміум-статтю на сайті "РІА-Козятин". Це екслюзивна стаття нашого журналіста, якої немає в жодному іншому виданні. Ми витратили багато часу та зусиль для її написання.

Колись в майбутньому ми введемо платну підписку для читання преміум-статей. Але зараз і в найближчому майбутньому ви можете читати безкоштовно всі статті після авторизації. Авторизація дасть можливість нам з вами бути ближчими та краще знати наших читачів.

redactor

Наталія Піскуничева,
Головний редактор Kazatin.com

18:22 «Продуктів харчування не буде. Лише одяг». У Козятині «Дім милосердя» роздаватиме одяг. Адреса 17:11 Козятинське залізничне училище запрошує на навчання: Форма заяви на вступ 16:15 Витрушуйте скарбнички та здавайте монети: козятинчан запрошують долучатися до акції «Смілива гривня» play_circle_filled 15:12 На клубному ставку лебеді чекають на поживу від людей Від читача 00:09 Прогулянка у міському парку, або квест - як не попасти собаці на зуб та не принести гілляку на голові. 13:02 ​​​​​​​Щодня реєструють близько 20 нових випадків. На Вінниччині зростає захворюваність на COVID-19 12:12 «Вже взялися за плетіння 15-ої маскувальної сітки». Козятинчан закликають до доброї справи 11:24 У нашому районі чоловіки пішли в ліс та… отримали повістки 10:21 Пояснили ситуацію про дивні сигнали «повітряної тривоги» за останні декілька днів 09:20 Як залізничник хотів навчити росіянок борщ варити 08:14 Готуються до навчального року: у школах області обстежили 58% укриттів
Дивитись ще keyboard_arrow_right
keyboard_arrow_up