Йог з Корделівки: 76-річний ветеран показав майстер-клас з «царської гімнастики»

Йог з Корделівки: 76-річний ветеран показав майстер-клас з «царської гімнастики»
  • Івану Шевченку із села Корделівки (Калинівський район) 76-й років. Але він, на відміну більшості однолітків, регулярно відвідує не лікарню та аптеку, а спортивний майданчик
  • Про це на своїй сторінці у ФБ повідомляє Козятинський міський територіальний центр соціального обслуговування

На минулому тижні «йог з Корделівки» виступив у «Козятинському міжрегіональному вищому професійному училищі залізничного транспорту». Підопічні Козятинського міського територіального центру, люди поважного віку, побували на цьому заході та побачили яскравий приклад для наслідування.

Відомо, що ветеран займається раджа-йогою, яку ще називають «царською гімнастикою», а також карате. Він стоїть на голові, віджимається на одному кулаку, на двох пальцях і кулаках. Дошку може розбити навіть головою.
— Іван Шевченко регулярно демонструє свою майстерність у різних навчальних закладах і під час масових свят. За останні роки провів понад сотню тренінгів у навчальних закладах Вінниччини. Його майстер-класи відвідують сотні студентів та учнів, — пише адміністрація закладу


Іван Шевченко іноді проводить тренування й неподалік від дому. Навчає на громадських засадах юнаків. На масові свята він демонструє по десять асан раджа-йоги і вправ карате.

Слідкуйте за новинами Козятина у Facebook, Telegram та Instagram.

Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Козятина за сьогодні
keyboard_arrow_up