Юля Чехівська - краща спортсменка Вінниччини

Юля Чехівська - краща спортсменка Вінниччини

Минулого тижня в спорткомплексі “Колос” міста Вінниці відбулося нагогородження кращих спортсменів Вінниччини 2018 року

До списку кращих було внесено 10 прізвищ спортсменів різних видів спорту. Серед нагороджених була наша Юля Чехівська  Слід відзначити, що Юля була однією з двох жінок-лауреатів, що отримали іменні відзнаки. Також іменну нагороду отримав тренер Юлії Чехівської В’ячеслав Жуковський, як тренер, що підготував кращу спортсменку Вінниччини. Колишня учениця школи- інтернат-гімназії та вихованка Козятинської ДЮСШ Юлія Чехівська живе в місті Вінниці. Вона бігунка команди легкоатлетів збірної України і продовжує виступати за команду Козятинського району. Не може зрадити місту, де робила перші кроки у великий спорт. Дівчина, на яких би змаганнях не виступала, завжди згадує місто, де вона вчилась і перших тренерів Володимира Галицького та Валерія Зелінського. Ці тренери дали їй путівку в спортивне майбутнє.

У дитячі роки вона надавала перевагу навчанню в школі. Навіть не мріяла наша землячка, нині викладач ВТЕУ, Юлія Чехівська, що стане відомою спортсменкою і матиме стільки нагород у спорті.  

 

Сьогодні у Козятині Сьогодні у Козятині
Нещастя на воді: в Самгородку втопився чоловік Нещастя на воді: в Самгородку втопився чоловік
Як у Козятині Трійцю святкували Як у Козятині Трійцю святкували Сьогодні, 17 червня, синоптики прогнозують грози та шквали Сьогодні, 17 червня, синоптики прогнозують грози та шквали Що ми не знаємо про козятинський  будинок науки й техніки Що ми не знаємо про козятинський будинок науки й техніки Причини африканської чуми свиней на Козятинщині — корм для тварин або інвентар, яким його доставляють Причини африканської чуми свиней на Козятинщині — корм для тварин або інвентар, яким його доставляють
Коментарі (1)
  • RIA-Козятин

    Підписуйтесь на канал у інстаграмі ria_kazatin_ria https://www.instagram.com/ria_kazatin_ria/
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні

Новини Козятина за сьогодні

keyboard_arrow_up