Юні наші волейболісти змагалися зі жмеринчанками та командою Вінницького району

фото зі сторінки Кдюсш М. Козятин
  • 10 вересня, у День фізичної культури та спорту у Козятині відбулися змагання з волейболу серед дівчат 2008-09рр.н, 2010-11р.н. та молодших.
  • У змаганнях, крім козятинчанок, брали участь команди з Жмеринки та Вінницького району.

Змагання проходили козятинській дитячо-юнацькій спортивній школі.
За повідомленням Кдюсш М.Козятин, у турнірі взяло участь шість команд. Всі діти, після довгої перерви участі в змаганнях, нарешті показали свій клас.

«У підсумку наші старші  дівчатка програвши команді з ДЮСШ м.Жмеринки та вигравши у Вінницького району посіли друге місце. А  молодші волейболістки почали  вже показувати трохи кращий волейбол, але, нажаль вони програли обом командам-суперникам і посіли третє місце.» — йдеться у повідомленні.

Тренерська колегія визначила по одномму кращому гравцю у кожній команді. Серед старших козянчанок найкращою гравчинею визнали Анастасію Бондарець, а серед молодших - Іваннау Поліщук.

Після змагань команди нагородили медалями та солодкими подарунками. Кращі гравці кожної команди були відзначені подарунками.
Судили змагання старші дівчата відділення волейболу КДЮСШ.

У Глухівцях відкрили шахову школу «Біле чорне»