Юрій Слабчук хоче повернутися до головування в РДА. Вивчаємо його декларацію

Юрій Слабчук хоче повернутися до головування в РДА. Вивчаємо його декларацію
Фото з сайту Козятинської РДА
  • Калинівчанин Юрій Слабчук, якого Президент звільнив з посади голови Козятинської районної адміністрації 11 листопада, хоче знову очолити РДА.
  • Він подав декларацію на сайті НАЗК як претендент на посаду голови Райдержадміністрації.
  • Розповідаємо, що задекларував чиновник.
     

Декларацію Юрій Слабчук подав ще 5 листопада, за шість днів до того, як Президент звільнив його з посади.

У документі вказано, що претендент на посаду голови РДА має квартиру у Калинівці, площею 57 квадратних метрів. Також задекларовано кафе зі спорудами, що належить дружині, і житловий будинок на 48 квадратних метрів, право власності на який має Григорій Корченюк.

Юрій Слабчук спільно з дружиною володіють легковим автомобілем Volkswagen 2003 року випуску. Коштував автомобіль на момент, коли його придбали, 76 тисяч. Окремо дружина задекларувала легковик Geely 2014 року випуску за 92 тисячі, а сам Слабчук — вантажний фургон.

Авторизуйтесь, щоб читати статтю безкоштовно

Друже! Ви читаєте преміум-статтю на сайті "РІА-Козятин". Це екслюзивна стаття нашого журналіста, якої немає в жодному іншому виданні. Ми витратили багато часу та зусиль для її написання.

Колись в майбутньому ми введемо платну підписку для читання преміум-статей. Але зараз і в найближчому майбутньому ви можете читати безкоштовно всі статті після авторизації. Авторизація дасть можливість нам з вами бути ближчими та краще знати наших читачів.

redactor

Наталія Піскуничева,
Головний редактор Kazatin.com

Новини за сьогодні
Новини Козятина за сьогодні
keyboard_arrow_up