З “Колгоспного” зробили крематорій

З “Колгоспного” зробили крематорій

З паном Андрієм, що з села Непедівки, ми зустрілися в редакції газети “RIA-Козятин”. А привела його сюди подія, яка трапилася з ним на центральному ринку нашого міста.

— Перебуваючи на території ринку “Колгоспний”, відчув появу чогось їдкого в повітрі, що аж дерло в гортані, —  розповідає наш співрозмовник. — Коли підійшов ближче, то побачив, що двоє жіночок спалюють біля сміттєвого баку різний непотріб. Вони не представлялися та відчувалося, що це господарки території. Палити в ринковий день можуть тільки працівниці адміністрації ринку. Стояли вони біля громадського туалету. Диму на ринку не відчувалось тому, що вітер був у напрямку жилого кварталу. А от сморід від горіння поліетиленових пляшок розносився по всій території.  

— Я підійшов до жінок, що спалювали  сміття, — продовжує свою розповідь пан Андрій. — Кажу їм: дівчата, що ви робите. Та краще б я їх не чіпав. Чого тільки не вислухав  від тих, що на вигляд милі баришні. Щоб мали здоров’я, мабуть, ще й набили б. І шкода, що стороннім людям, які йшли в туалет, якось було байдуже, що твориться на ринку.

Газета повідомляла, що за спалювання сміття будуть штрафувати. Люди повинні розуміти, що екологія — це здоров’я нації. Штрафи, це як крайня міра до тих, до кого не дійде. Але де ті органи, що мають штрафувати? Таке запитання поставив нам народний еколог з села Непедівки пан Андрій.

Наведені факти підтвердилися. Судячи з величини згарища на “Колгоспному”, там згоріла не одна поліетиленова пляшка. Адміністрація ринку настільки впевнена в своїй безкарності, що навіть не засипали місце злочину. Видно, що спалювання побутових відходів на центральному ринку набуло системного характеру. От ними якраз і повинна зайнятися муніципальна поліція, якої, на жаль, в місті Козятині немає.  

 

Слідкуйте за новинами Козятина у Facebook, Telegram та Instagram.

Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Козятина за сьогодні
keyboard_arrow_up